MT Platinum Multivitamin

2.500L

 • Doza e lartë e vitaminave, mineraleve dhe antioksidantëve!*
 • Formula me fuqi të lartë e krijuar për atletët
 • 865 mg mbështetje me aminoacide
 • Vitaminat C dhe E si antioksidantë
 • Furnizimi i plotë per 30 ditë
 • Sasia, 90 tableta

S’ka stok

 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  MT Platinum Multivitamin

  2.500L

  Ask a Question

    ... people are viewing this right now

    Share

  Përshkrimi

  VITAMINA ME POTENCË TË LARTË

  VITAMINA DITORE TË DIZENJUAR SHKENCËRSHT

  Platinum Multivitamin është një multivitaminë e përditshme e formuluar për të mbështetur nevojat ushqyese të një stili jetese të shëndetshëm dhe aktiv. Trajnerët intensivë mund të humbasin vitaminat dhe mineralet kritike nga trajnimi. Multivitamina Platinum ofron mikronutrientët më kritikë për të mbështetur shëndetin e përgjithshëm dhe performancën atletike. Kjo përfshin vitaminat A, C, D, E dhe B, plus enzimat tretëse dhe aminoacidet kryesore. Është një formulë vërtet e plotë për atletin qe ushtrohet fort*

  FORMULË E SHPALLUR PLOTËSISHT

  Multivitamina Platinum zbulon të gjithë përbërësit dhe dozat, në mënyrë që të dini saktësisht se çfarë po vendosni në trupin tuaj.*

  CILËSIA QË MUND TË BESOHET

  MuscleTech® ka sjellë gjithmonë produktet më efektive për rezultatet më të mira për konsumatorin. Ne kemi ndërtuar një reputacion të fortë në industri për të qenë lider në cilësi. Të gjitha produktet tona dietike dhe të suplementet ushqimore janë prodhuar në përputhje me praktikat aktuale të mira të prodhimit:*Së pari, ekspertët tanë të formulimit hartojnë me kujdes formulat e produkteve të bazuara në shkencën e fundit, duke përdorur vetëm përbërësit më të mirë, në bashkëpunim me shtëpitë e shijes kryesore në industri.*Më pas, produktet tona prodhohen vetëm në vendet e prodhimit të klasit botëror, në përputhje me standardet më të larta të industrisë.*Së fundi, çdo pjesë inspektohet dhe testohet për t’u siguruar që klientët tanë të marrin një produkt të qëndrueshëm dhe me shije të shkëlqyer, duke ofruar përbërësit aktivë për t’i ndihmuar ata të arrijnë qëllimet e tyre të fitnesit.*Qëllimi ynë është të zhvillojmë produkte që janë efikase dhe të shijshme. Kjo është arsyeja pse ne jemi partnerë me industrite e shijespër të zhvilluar shijet më të mira në klasë. Formulat tona kalojnë përmes testimit të panelit të konsumatorit për t’u siguruar që kemi shijen e duhur. Ne gjithashtu testojmë produktin tonë te atletët për shijen dhe performancën për t’i vënë formulat tona në një provë reale dhe për t’u siguruar që ato funksionojnë.*

  Përbërësit

  Celulozë Mikrokristaline, Natrium Kroskarmelozë, Acidi Stearik, Veshje (Alkool Polivinil, Shkumës, Polietilen Glikoli, Polisorbat 80), Stearat Magnezi, Dioksid Silici.

  Vlera ushqyese

  Vlerat  për porcion
  Sasia DV
  Vitamin A (si Retinil Açetat, 80% Beta-Karoten) 3000 mcg 333%
  Vitamin C (si Acid Askorbik, Askorbat Kalciumi) 135 mg 150%
  Vitamin D (si Kolekalçiferol) 10 mcg 50%
  Vitamin E (si Dl-Alfa Tokoferil Açetat, D-Alfa Tokoferil açetat) 40.5 mg 270%
  Tiaminë (si Mononitrat Tiamine) 20 mg 1667%
  Riboflavinë 13.5 mg 1038%
  Niacinë (si Niacinamide, Acid Nikotinik) 60 mg 375%
  Vitamin B6 (si Hidroklorur Piridoksine, Piridoksal-5-Fosfat) 10 mg 588%
  Acidi Folik 300 mcg 128%
  Vitamin B12 (si Kianokobalaminë)  100 mcg 4167%
  Biotinë 165 mcg 550%
  Acid Pantothenik (si D-Pantotenat i Kalçiumit) 80 mg 1600%
  Çolinë (si Bitartrate Çoline, Citrat Dihidrogjen i Çolinës) 10 mg 2%
  Kalçium (si Karbonat Kalçiumi, Citrat Kalçiumi) 160 mg 12%
  Magnez (si Oksid Magnezi) 145 mg 35%
  Zink (si Oksid Zinku, Kelat i Aminoacideve të Zinkut 9.5 mg 86%
  Bakër (si Kelat i Aminoacideve të Bakrit) 1 mg 111%
  Mangan (si Monohidrat Sulfat Mangani) 7 mg 304%
  Molibden (si Kelat i Aminoacideve të Molibdenit) 35 mcg  22%
  Natrium 10 mg <1%
  Kalium (si Klorur Kaliumi) 35 mg <1%
  Matrica e Sportit Amino 865 mg
  Glicinë 806 mg
  ALA (Acidi Alfa Lipoik) 49 mg
  L-Metioninë 2.5 mg
  L-Citruline Malate 2.5 mg
  L-Argininë HCl 2.5 mg
  L-Cisteinë 2.5 mg
  Matrica Bimore 536 mg
  Ekstrakti i Gjetheve të Çajit Jeshil (si Kamelia Sinensis) 390 mg
  Standardizuar për 15% Epigalokatecin Galate
  Ekstrakti i Frutave të Palmetos (si Repens Serenoa) 50 mg
  Standardizuar për  25% Acide Yndyrore
  Ekstrakt i Rrënjës së Xhinsengut Amerikan (si Panaks Kuinkuefolius) 25 mg
  Standardizuar për 20% Xhensenozide
  Rrënja e Ekinacea (si Ekinacea Angustifolia) 20 mg
  Gjethja e Ginko (si Ginkgo Biloba) 20 mg
  Ekstrakti i Lëkurës së Rrushit (si Vitis Vinifera) 20 mg
  Standardizuar për 27% Polifenole, 4.5% Antokianinë
  Ekstrakti i Kokrrave të Kafes Jeshile (si Kofea Arabika) 5 mg
  Standardizuar për 45% Acide Klorogjenike
  Ekstrakt i Rizomës së Shafranit të Indisë (si Kurcuma Longa) 5 mg
  Oktakosanol 1.25 mg
  Kompleksi i Mbështetjes Minerale 119 mg
  Klorur Kaliumi 72 mg
  Çolinë Bitartrate 14 mg
  Dihidrogjen Citrat i Çolinës 13 mg
  Inozitol 10 mg
  Bor (si Citrat Bori) 10 mg
  Kompleksi Enzimave 50 mg
  Amilaza 25 mg
  Papain 25 mg

   

  * % Vlera ditore bazohet në një dietë me 2000 kalori. Vlerat tuaja ditore mund të jenë më të larta ose më të ulëta bazuar në nevojat tuaja për kalori.† Vlera ditore (DV) nuk është përcaktuar.

  Rekomandime

  Merrni 1 racion (3 tableta) me një gotë ujë në ditë. Lexoni të gjithë etiketën përpara përdorimit dhe ndiqni udhëzimet e dhëna

  Paralajmërim

  Produkti nuk është i destinuar për përdorim nga persona nën 18 vjeç. Mos e përdorni nëse jeni shtatzënë ose me gji. Mund të shkaktojë skuqje dhe kruajtje. Gratë në moshë riprodhuese duhet të kufizojnë marrjen ditore të vitaminës A në 10,000 IU (përjashto beta-karoten). Mos e merrni gjatë agjërimit. Mos e përdorni nëse keni pasur një infarkt të miokardit (sulm në zemër). Konsultohuni me një mjek tuaj përpara se të filloni një dietë ose program ushtrimesh. MBAJENI LARG FËMIJËVE

  Faktorë alergjik

  Përmban përbërës sulfiti dhe soje.

  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories