MT Nitro-Tech Ripped (1.8 kg)

9.500L

Marka me më shumë se dy dekada përsosmëri ju sjell Nitro-Tech® Ripped, një formulë e avancuar e krijuar për të përmirësuar performancën e entuziastëve të fitnesit. Nitro-Tech® Ripped është formula jonë shumë e personalizuar e proteinës së hirrës që kombinon peptidet e proteinës së hirrës me cilësi më të lartë dhe izolimin me C.

 • 30 Gram proteinë hirre me veprim të shpejtë për porcion
 • Dozuar saktësisht me l-karnitinë & vaj MCT
 • 200 mg C. Kanefora Robusta
 • Me pak kalori, yndyrna, karbohidrate dhe sheqerna
+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  MT Nitro-Tech Ripped (1.8 kg)

  9.500L

  Ask a Question

    ... people are viewing this right now

    Share

  Përshkrimi

  Marka me më shumë se dy dekada përsosmëri ju sjell Nitro-Tech® Ripped, një formulë e avancuar e krijuar për të përmirësuar performancën e entuziastëve të fitnesit. Nitro-Tech® Ripped është formula jonë shumë e personalizuar e proteinës së hirrës që kombinon peptidet e proteinës së hirrës me cilësi më të lartë dhe izolimin me C. Kanefora Robusta – një përbërës i testuar shkencërisht për humbje peshe për t’ju mbështetur në përpjekjen tuaj për t’u dukur sa më mirë. Është formula përfundimtare e proteinave plus humbjes së peshës.

  Benefitet e Produktit:

  • Formula përfundimtare me proteina dhe humbje peshe*
  • Marka numër 1 e suplementit në Amerikë (Bazuar në shitjet totale të kombinuara të AC Nielson xA0C për pluhurin dhe suplementet MuscleTech dhe Six Star)*
  • 30 g Proteinë hirre me veprim të shpejtë*
  • Bazuar në dy studime klinike për të mbështetur humbjen e shëndetshme të peshës*
  • E fuqishme dhe e dozuar saktësisht me L-karnitinë dhe vaj MCT*
  • Formuluar për të mbuluar të gjitha aspektet dhe pa mbushës*

  Përbërësit Kyç:

  Ky model shumë i personalizuar i formulës sonë origjinale novatore kombinon peptidet më të mira në klasë të hirrës dhe izolimin me C. Kanefora Robusta – një përbërës për humbje peshe i testuar shkencërisht. Është formula përfundimtare e proteinave dhe humbjes së peshës për t’ju mbështetur në përpjekjen tuaj për të marrë dhe qëndruar të definuar!*

  Mbështesni Qëllimet Tuaja:

  Subjektet që përdornin përbërësin kryesor të humbjes së peshës (C. Kanefora Robusta) humbën mesatarisht 10,95 paund. kundrejt grupit placebo që humbi mesatarisht 5.4 paund. Të dy grupet ndoqën një dietë me kalori të ulët. Në një studim të veçantë 8-javor, subjektet humbën mesatarisht 3.7 paund. kundrejt grupit placebo që humbi mesatarisht 1.25 paund. Të dy grupet ndoqën një dietë me kalori të ulët dhe stërvitje të moderuar.*

  Çfarë Duhet të Dimë:

  Kur bëhet fjalë për të qenë të definuar, ju nuk po kërkoni asgjë më shumë se sa saktësisht atë që ju nevojitet. Ne ofrojmë vetëm atë në një formulë të plotë, me shije të shkëlqyer me 30 g proteina me veprim të shpejtë. Nitro-Tech® Ripped kombinon proteinën e hirrës me cilësi të lartë dhe një përbërës të mbështetur shkencërisht për humbje peshe me MCT, L-karnitinë L-tartrate, ekstrakt trëndafili dhe alga.*

  Rreth Markës:

  Për më shumë se dy dekada, marka MuscleTech® ka lançuar inovacione të produkteve që përcaktojnë industrinë e cila ka ndihmuar entuziastët e fitnesit dhe atletët të arrijnë qëllimet e tyre. Me formulat më të fundit të krijuara nga një ekip elitar studiuesish, MuscleTech® vazhdon të ofrojë suplementet më premium në botë për të mbështetur një mënyrë jetese të shëndetshme. MuscleTech® vjen nga kompania numër 1 në shitje e suplementeve sportive në Amerikë, dhe me shpërndarje në mbi 140 vende, është një nga markat më të spikatura të ushqimit sportiv në mbarë botën.*

  Përbërësit

  Çokollatë: Përzierje e izoluar e proteinave dhe peptideve (peptide hirre, izolimi i proteinës së hirrës, izolimi i proteinës së hirrës 97%), kakao (i përpunuar me alkali), aromë natyrale dhe artificiale, lecitinë soje dhe/ose luledielli, përzierje çamçakëzash (çamçakëz celuloze, çamçakëz ksantan), kripë, fara liri, trigliceride me zinxhir të mesëm, dioksid silici, sukralozë, açesulfame-kaliumi.

  Vanilje: Përzierje e izoluar e proteinave dhe peptideve (peptide hirre, izolimi i proteinës së hirrës, izolimi i proteinës së hirrës 97%), maltodekstrinë, karbonat kalciumi, aromë natyrale dhe artificiale, lecitinë soje dhe/ose luledielli, përzierje çamçakëzash (çamçakëz celuloze, çamçakëz ksantan), trigliceride me zinxhir të mesëm, dioksid silici, kripë, sukralozë, açesulfame-kaliumi.

  Vlerat ushqyese

  Vlerat ushqyese
  Çokollatë Sasia për Porcion Sasia %%DV
  Kalori 160
  Yndyra 3 g 4%
  Nga të Cilat të Saturuara 2 g 10%
  Kolesteroli 90 mg 30%
  Karbohidrate Totale 4 g 1%
  Fibra Dietike <1g <4%
  Sheqeri Total 2g
  Proteinë 30g 60%
  Vitaminë C (si Ekstrakt Rosa Kanina) 5mg 6%
  Kalcium 160mg 12%
  Hekur 1.1mg 6%
  Jodinë 94mcg 63%
  Sodium 125mg 5%
  Potas 290mg 6%
  Matrica Prerjes
  L-Karnitinë L-Tartrate 500mg
  Ekstrakt Kafe Robusta (si C. KaneFora Robusta) (fasule) 200mg
  Standardized si 45% Acid Klorogjenik
  Ekstra Rose Hip (si Rosa Kanina) (Frut) 100mg
  Standardized në Vitaminë C
  Alga (si Laminaria Dixhitata) (Trupi & Gjehte) 20mg

   

  Porcioni: 1 Lugë Mase
  Porcione Për Paketim: 21

  Vlerat ushqyese
  Vanilje Sasia për Porcion Sasia %%DV
  Kalori 160
  Yndyra 3 g 4%
  Nga të Cilat të Saturuara 2 g 10%
  Kolesteroli 90 mg 30%
  Karbohidrate Totale 4 g 1%
  Fibra Dietike <1g <4%
  Sheqeri Total 2g
  Proteinë 30g 60%
  Vitaminë C (si Ekstrakt Rosa Kanina) 5mg 6%
  Kalcium 380mg 29%
  Hekur 0.7mg 4%
  Jodinë 94mcg 63%
  Sodium 125mg 5%
  Potas 210mg 4%
  Matrica Prerjes
  L-Karnitinë L-Tartrate 500mg
  Ekstrakt Kafe Robusta (si C. KaneFora Robusta) (fasule) 200mg
  Standardized si 45% Acid Klorogjenik
  Ekstra Rose Hip (si Rosa Kanina) (Frut) 100mg
  Standardized në Vitaminë C
  Alga (si Laminaria Dixhitata) (Trupi & Gjehte) 20mg

   

  Porcioni: 1 Lugë Mase

  Porcione Për Paketim: 21

  Përdorimi

  Përdorimi i Rekomanduar:

  Përzieni 1 lugë mase me 240 ml ujë të ftohtë ose qumësht dy herë në ditë. Konsumojeni 30 deri në 60 minuta para 2 vakteve më të mëdha në ditë. Për rezultate më të mira, përdorni së bashku me dietën dhe stërvitjen për 60 ditë. Lexoni të gjithë etiketën përpara përdorimit dhe ndiqni udhëzimet e dhëna.

  Kujdes:

  Nuk është i destinuar për përdorim nga persona nën 18 vjeç. Mos e përdorni nëse jeni shtatzënë ose në gji. Konsultohuni me një mjek nëse keni një gjendje mjekësore ose përpara se të filloni ndonjë dietë ose program ushtrimesh. MBAJENI LARG FËMIJËVE.

  Alergjenët

  Alergjenët: Përmban qumësht, sojë dhe përbërës kokosi. Përpunohet në një objekt që përpunon edhe vezën.

  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories