MT Hydroxycut Hardcore Super Elite (100 kapsula)

4.900L

Një produkt nga MuscleTech. Formuluar për të nxitur energjinë, fokusin dhe humbjen e fuqishme termogjenike të yndyrës!*

 • 200mg C. Canephora Robusta për humbje peshe të shëndetshme
 • 100 mg Zynamite® ofron efekte unike shqisore
 • 290 mg Kafeinë Anhidrose për energji ekstreme
 • ALA dhe kokrrat e parajsës janë shtuar për të maksimizuar potencialin tuaj
+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  MT Hydroxycut Hardcore Super Elite (100 kapsula)

  4.900L

  Ask a Question

    Estimated Delivery: Sht 22 – Sht 23
    ... people are viewing this right now

    Share

  Përshkrimi

  Hydroxycut Hardcore® Super Elite është formula jonë më e re si dhe më e fuqishme termogjenike, energjike dhe fokusim me intensitet të pakrahasueshëm.

  • 200mg C. Canephora Robusta faktori kryesor në përmbushjen e qëllimeve tuaja të treguara në dy studime të ndryshme shkencore për të mbështetur humbjen e shëndetshme të peshës*.
  • 100 mg Zynamite® një ekstrakt unik i patentuar në pronësi Mangifera Indica i standardizuar në 5% mangiferinë. I shoqëruar me kafeinë, ky përbërës mund të kontribuojë në efektet unike shqisore të formulës.
  • 200 mg ALA Një antioksidant që gjendet edhe tek brokoli dhe spinaqi. Ndihmon në metabolizimin e makronutrientëve karbohidrate, yndyrnave dhe proteinave.
  • 20 mg Fara të parajsës të njohura gjithashtu si Aframomum Melegueta, Piperi i Guineas ose Piperi i Aligatorit. Këto fara janë përdorur tradicionalisht për një kohë të gjatë dhe furnizojnë me kompaund 6 paradol

  Energjia, Termogjeneza Dhe Fokusi I Mbështetur Shkencërisht

  Përballoni qëllimet tuaja të fitnesit me një dozë të hulumtuar shkencërisht të kafeinës anhidrose që rrit energjinë, termogjenezën dhe fokusin mendor

  Eksperiencë Vëçantë Sensore

  Kjo formulë ofron një eksperiencë shqisore të një lloji me përzierjen e saj të jashtëzakonshme të përbërësve neurosensorë.

  Forca e Ripërcaktuar

  Dëshironi të ndaheni patjetër nga konkurrenca? Si pjesë e angazhimit tonë për të ripërcaktuar kufijtë e të ushqyerit sportiv dhe potencialit njerëzor, hulumtuesit MuscleTech kanë krijuar formula moderne, të shpalosura plotësisht, të përshtatura për nevojat unike të atletëve elitar. Në fund të fundit, kur konkurroni në nivelin më të lartë, performanca e provuar është thelbësore.

  Shtyni Shkencën Dhe Potencialin Njerëzor Në Kufijtë e Tij.

  Dëshironi të ndaheni përfundimisht nga konkurrenca? Për më shumë se dy dekada, MuscleTech® e ka çuar shkencën dhe potencialin njerëzor në kufijtë e saj – dhe Hydroxycut Hardcore® Super Elite është kulmi i kësaj ambicie. Këtu pasioni ynë takohet me potencialin tuaj.

  Studimi 60 Ditor:

  Subjektet që përdorën përbërësin kryesorë të humbjes së peshës (C.Canephora Robusta), humbën mesatarisht 10,95 lbs kundrejt grupit placebo, i cili humbi 5,4 lbs. Të dy grupet ndoqën një dietë të ulët me karbohidrate.

  Dozë Potente dhe Preçize:

  Në një studim të veçantë 8-javor, subjektet humbën mesatarisht 3.7 lbs kundrejt grupit placebo që humbi mesatarisht 1.25 lbs. Të dy grupet ndoqën një dietë me kalori të ulët dhe stërvitje të moderuar.

  Rreth Markës:

  Për më shumë se dy dekada, marka MuscleTech® ka lançuar inovacione të produkteve që përcaktojnë industrinë e cila ka ndihmuar entuziastët e fitnesit dhe atletët të arrijnë qëllimet e tyre. Me formulat më të fundit të krijuara nga një ekip elitar studiuesish, MuscleTech® vazhdon të ofrojë suplementet më premium në botë për të mbështetur një mënyrë jetese të shëndetshme. MuscleTech® vjen nga kompania numër 1 e shitjes së suplementeve sportive në Amerikë, dhe me shpërndarje në mbi 140 vende, është një nga markat më të spikatura të ushqimit sportiv në mbarë botën.*

  Përbërësit

  Përbërësit: Kapsulë (Xhelatinë, Dioksid Titani, FD&C E Kuqe Nr. 40, FD&C Blu Nr. 1), Miell Orizi, Stearat Magnezi, Dioksid silici.

  Vlera ushqyese

   

  Porcioni: 2 Kapsula
  Porcione Për Paketin: 50

  Vlera ushqyese
  Sasia %DV
  Tiaminë (Vitamin B1) 5
  Riboflavinë (Vitamin B2)
  1 g
  1%
  Niacinë 250 mg 417%
  Vitamin B6 30 mg 150%
  Vitamin B12 500 mcg 25%
  Substanca Të Tjera
  Koline (si Koline Bitartrate) 35 mcg 583%
  Kafeinë Anhidrose 19 mg 2%
  Ekstrakt I Kafes Jeshile (si Coffea Canephora Robusta) (Farë)
  1.6 g
  Standardizuar në 45% Acid Klorogjenik
  1 g
  ALA (Acid Alfa Lipoik)
  1 g
  L-Tirozinë
  371 mg
  Pluhur Kërpurdhe Kordicepsh
  371 mg
  Pluhur Fruti Të Dragoit
  371 mg
  Ekstrakt Jujube (si Ziziphus Jujube) (Frut)
  371 mg
  Ekstrkat Farash të Parajsës (si Aframomum Melegueta) (Farë)
  371 mg
  Ekstrakt I Piperit të Zi BioPerine® (si Piper Nigrum) (Frut)
  371 mg
  Standardizuar në 95% Piperinë
  371 mg

   

  * % Vlera ditore bazohet në një dietë me 2000 kalori. Vlerat tuaja ditore mund të jenë më të larta ose më të ulëta bazuar në nevojat tuaja për kalori.

  † Vlera ditore (DV) nuk është përcaktuar.

  Paralajmërime

  Udhëzime:

  Tolerancat individuale ndryshojnë. Sigurohuni që të arrini rehatinë tuaj me çdo fazë përpara se të rritni dozën tuaj. Merrni çdo porcion 30 deri në 60 minuta para 2 vakteve tuaja më të mëdha. Mos i kaloni 4 kapsula në një periudhë 24-orëshe. Shmangni snacking dhe pini 10 gota ujë çdo ditë. Shmangni përdorimin 5 orë para gjumit. Për rezultate më të mira, përdoreni për 60 ditë në kombinim me dietë dhe stërvitje. Lexoni të gjithë etiketën përpara përdorimit dhe ndiqni udhëzimet e dhëna.

  Paralajmërime:

  Nuk është i destinuar për përdorim nga persona nën 18 vjeç. Mos e përdorni nëse jeni shtatzënë ose në gji. Ndërprisni përdorimin dhe konsultohuni me një mjek nëse keni simptoma të pazakonta. Konsultohuni me një mjek përpara përdorimit nëse jeni trajtuar, diagnostikuar ose keni një histori familjare të ndonjë gjendjeje mjekësore, duke përfshirë (por pa u kufizuar në) presionin e lartë të gjakut ose probleme të zemrës, ose nëse jeni duke përdorur ndonjë recetë apo barna të ndryshëm. Një porcion i këtij produkti përmban sa 3 filxhanë kafeje. Individët e ndjeshëm ndaj kafeinës mund të përjetojnë simptoma duke përfshirë (por pa u kufizuar në) shqetësim, nervozizëm, dridhje, ankth, rritje të rrahjeve të zemrës ose vështirësi në gjumë. Mos e kombinoni me burime të tjera të kafeinës ose stimuluesve. Konsultohuni me një mjek përpara se të filloni ndonjë dietë ose program ushtrimesh. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar. Përdorimi jo i duhur i këtij produkti nuk do të përmirësojë rezultatet dhe nuk këshillohet. Përdoreni vetëm sipas udhëzimeve. Nëse keni skuqje të lëkurës ose ndonjë reaksion tjetër alergjik, ndërprisni përdorimin dhe konsultohuni me një mjek. MBAJENI LARG FËMIJËVE.

  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories