MT Cell Tech EU (2.27 kg)

5.000L

Cell Tech EU përmban një formulë më të avancuar që përfshin një sërë përbërësish të provuar shkencërisht për të rritur performancën atletike. Një suplement sportiv i cili u siguron atletëve përbërësit e fundit që mbështesin rritjen, qëndrueshmërinë dhe rikuperimin e muskujve.

 • Rrit efikasitetin e energjisë
 • Rrit performancën atletike
 • Mbështet rritjen dhe rikuperimin e muskujve
  Hurry up! Sale end in:
+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  MT Cell Tech EU (2.27 kg)

  5.000L

  Ask a Question

    Estimated Delivery: Sht 22 – Sht 23
    ... people are viewing this right now

    Share

  Përshkrimi

  Cell Tech EU përmban një formulë më të avancuar që përfshin një sërë përbërësish të provuar shkencërisht për të rritur performancën atletike. Si fillim, ai përmban kreatinë, një përbërës që ndihmon muskujt të prodhojnë energji në mënyrë më efikase. Duke rritur sasinë e kreatinës në trupin tuaj, Cell Tech EU mund t’ju ndihmojë të ngrini pesha më të rënda, të bëni më shumë përsëritje dhe të shtyni veten më shumë gjatë stërvitjeve.

  Përveç kreatinës, Cell Tech EU përmban një përzierje të karbohidrateve, aminoacideve dhe elektroliteve që mbështesin rritjen dhe rikuperimin e muskujve. Karbohidratet ndihmojnë në rimbushjen e rezervave të glikogjenit në muskujt tuaj, të cilat mund të varfërohen gjatë aktivitetit intensiv fizik. Ndërkohë, aminoacidet sigurojnë blloqet ndërtuese që i nevojiten trupit tuaj për të riparuar indet e muskujve pas një stërvitje.

  Pavarësisht nëse jeni një bodybuilder serioz që kërkon të shtojë masë dhe forcë, ose një atlet rekreativ që kërkon të përmirësojë qëndrueshmërinë dhe kohën e rikuperimit, ky suplement mund t’ju ndihmojë të arrini qëllimet tuaja.

  Përbërësit

  Maltodekstrinë (34%), Sheqer (24%), Dekstrozë (23%, Kreatinë Monohidrate (4%), Aromatizues, Acid (Acid Limoni), ModCarb (Krunde Tërshëre (Avena Sativa, Krunde), Kuinoa (Kenopodium Auinoa, Kokërr) , Amarath (Amarathus Hipokondriakus, Kokërr), Meli (Kokrra Panikum Miliakeum), Hikërror (Fagopirum Eskulentum, Kokërr) (2%), Niseshte Misri (1%), Dekstrinë Rezistente, Taurinë (1%), Aminoacide me Zinxhir të Degëzuar (BCAA) Matricë (L-Leucinë, L-Valinë, L-Izoleucinë, Emulsifikues (Lecitinë) (1%), Dekstrinë Kluster (1%), Agjent Kundër Ngjitjes (Dioksid Silici), L-Alinë (1%), Vitaminë C (Acidi L-Askorbik), Magnez (Hidroksid Magnezi), Ngjyrues (Karoten), Klorur Natriumi, Vitaminë B6 (Hidroklorur Piridoksine), Vitaminë B12 (Kianokobalaminë).

  Vlerat ushqyese

  Porcioni: 2 Lugë Mase (84 Gram)

  Vlera ushqyese
  1 porcion 84 g 100 g %DV
  Energji 288 kJ / 1205 kcal 343 kJ / 1435 kcal **
  Yndyra 0 g 0 g **
  Nga të cilat të saturuara
  0 g 0 g **
  Karbohidrate 70 g 83.3 g **
  Nga të cilat sheqer
  40 g 47.6 g **
  Fibra 1.6 g 1.9 g **
  Proteinë 0.5 g 0.6 g **
  Kripë 0.1 g 0.1 g **
  Vitaminë C 124 mg 147.6 mg 155 %
  Vitaminë B6 5.2 mg 6.2 mg 371 %
  Vitaminë B12 0.82 mcg 1 mcg 33 %
  Magnez 122 mg 145.2 mg 33 %
  Matrica e Forcës & Performancës
  Kreatinë (Si Kreatinë Monohidrate) 3 g 3.6 g **
  Kompleksi i Amino Acideve
  Taurinë 1 g 1.2 g **
  L-Alaninë 500 mg 595.2 mg **
  Matrica BCAA-së
  L-Leucinë 500 mg 595.2 mg **
  L-Valinë 250 mg 297.6 mg **
  L-Izoleucinë 250 mg 297.6 mg **

  * Përqindja e vlerës ditore për një porcin të plotë.

  ** Vlera ditore nuk është e përcaktuar.

   

   

  Perdorimi

  Përdorimi: Përzieni 2 lugë me 350 ml ujë dhe konsumojeni çdo ditë.

  Informacion Mbi Faktorët Alergjik: Prodhuar në një fabrikë që trajton gjithashtu qumësht, sojë, drithëra që përmbajnë gluten, krustaçë, vezë, peshk, selino, mustardë dhe përbërës sulfiti.

  SKU: N/A Category: Tag:
  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories