MT Cell-Tech Elite (591 g)

5.500L

Cell-Tech® është dëshmuar aq efektive sa i ka rezistuar kohës dhe është bërë objekt legjendash midis atletëve për aftësinë e tij për të grumbulluar masën, madhësinë dhe forcën e muskujve. Tani, formula origjinale, që përcakton kategorinë e performancës së kreatinës, ka vendosur një standard të ri me Cell-Tech® Elite

 • 5 g kreatinë të çertifikuar me HPLC dhe kreatinë HCl
 • 6 g EAA dhe 4 g BCAA për rikuperim të përmirësuar të muskujve
 • Përmban Sensoril® dhe PEAK ATP®
  Hurry up! Sale end in:
+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  MT Cell-Tech Elite (591 g)

  5.500L

  Ask a Question

    Estimated Delivery: Sht 28 – Sht 29
    ... people are viewing this right now

    Share

  Përshkrimi

  Cell-Tech® është dëshmuar aq efektive sa i ka rezistuar kohës dhe është bërë objekt legjendash midis atletëve për aftësinë e tij për të grumbulluar masën, madhësinë dhe forcën e muskujve. Tani, formula origjinale, që përcakton kategorinë e performancës së kreatinës, ka vendosur një standard të ri me Cell-Tech® Elite. Kjo formulë e gjeneratës së ardhshme është krijuar me formën më të hulumtuar të kreatinës dhe është e mbushur me ndërtues edhe më të rëndësishëm të muskujve, më pak karbohidrate plus elektrolite të shtuara. Tani përmban doza klinike të Sensoril® dhe PEAK ATP®, të zgjedhura me dorë nga studiuesit e MuscleTech® për të përforcuar potencialin tuaj të rritjes së muskujve, ndërsa rrit forcën dhe përshpejton kohën e rikuperimit midis grupeve. Është thjesht formula më e fuqishme e ndërtimit të muskujve të zhvilluar ndonjëherë!*

  Benefitet e Produktit:

  • Formula e fuqishme e kreatinës për ndërtimin e muskujve *
  • Kreatinë për më shumë forcë dhe madhësi të muskujve*
  • Përforcues i performancës maksimale*
  • Karbohidrate me shumë faza rikuperimi*
  • Ndërtoni muskuj të definuar me BCAA dhe EAA*
  • Luftoni kortizolin dhe mbroni proçesin anabolik*

  Përbërësit Kyç:

  Cell-Tech® Elite është një legjendë në aftësinë e saj për të mbushur masën, madhësinë dhe forcën e muskujve. Tani, formula origjinale e kreatinës ka vendosur një pikë referimi të re me Cell-Tech® Elite. Kjo formulë e gjeneratës së ardhshme tani është e mbushur me ndërtues edhe më thelbësorë të muskujve, më pak karbohidrate dhe më shumë elektrolite kritike.*

  Suportoni Qëllimet Tuaj:

  Veçoritë e zbuluara plotësisht, doza klinike të kreatinës, BCAA dhe PEAK ATP® për të përforcuar forcën dhe për të përmirësuar rikuperimin. Në një studim klinik 12-javor, subjektet që përdornin PEAK ATP® fituan 8.8 lbs. e muskujve kundrejt 4.6 lbs. me grupin placebo. Kjo përkthehet në 90% më shumë muskuj.*

  Çfarë Duhet të Dimë:

  Përmban 6 g aminoacide thelbësore, duke përfshirë aminoacidin anabolik kritik L-leucinë, së bashku me BCAA-të e tjera L-valinë dhe L-izoleucinë, në një raport shkencor 2:1:1 për të mbështetur rritjen e muskujve. Kjo formulë përmban gjithashtu një dozë shkencore të Sensoril Ashwagandha – një adaptogjen i fuqishëm që është vërtetuar klinikisht për të luftuar nivelet e kortizolit. Kortizoli është një hormon që mund të çojë në prishjen e muskujve.*

  Rreth Markës:

  Për më shumë se dy dekada, marka MuscleTech® ka lançuar inovacione të produkteve që përcaktojnë industrinë, kanë ndihmuar entuziastët e fitnesit dhe atletët të arrijnë qëllimet e tyre. Me formulat më të fundit të krijuara nga një ekip elitar studiuesish, MuscleTech® vazhdon të ofrojë suplementet më premium në botë për të mbështetur një mënyrë jetese të shëndetshme. MuscleTech® vjen nga kompania numër 1 në shitje e suplementeve sportive në Amerikë, dhe me shpërndarje në mbi 140 vende, është një nga markat më të spikatura të ushqimit sportiv në mbarë botën.*

  Përbërësit

  Përzierje e Karbohidrateve (Dekstrozë, ModCarb® [Krunde Tërshëre, Kuinoa, Hikërror, Meli], Niseshte Misri [Niseshte Misri], Dekstrinë Grupore), Aromë Natyrale, Dioksid Silikoni, Acid Malik, Sukralozë, Lëng Frutash dhe Perimesh (Ngjyrues), Açesulfame , Agjent Kundra Ngjitjes (Polidimetilsiloksanë), Silicë e Metiluar).

  Vlerat ushqyese

  Informacionet ushqyese
  Sasia %DV
  Kalori 60 g
  Karbohidrate Totale 15 g 5%
  Nga të Cilat Sheqer Total 13 g
  Nga të Cilat Sheqer i Shtuar 13 g 26%
  Vitaminë C (si Acid Askorbik) 125 mg 139%
  Vitaminë B6 (si Piridoksinë Hidrokloride) 5.3 mg 312%
  Vitaminë B12 (si Kianokobalaminë) 0.2 mcg 8%
  Kalcium (si Dikalcium Fosfate) 30 mg 2%
  Magnez (si Oksid Magnezi) 50 mg 12%
  Potas 30 mg <1%
  Sodium 65 mg 3%
  Komplekis Amino Acideve BCAA & EAA
  L-Leucinë 2 g
  L-Izoleucinë 1 g
  L-Valinë 1 g
  L-Lizinë (si Lizinë Hidrokloride) 500 mg
  L-Threoninë 500 mg
  L-Fenilalaninë 500 mg
  L-Methioninë 250 mg
  L-Histidinë 250 mg
  Matrica e Rritjes së Forcës dhe Muskujve
  Kreatinë Monohidrate 2.5 g
  Kreatinë Hidrokloride (HCI) 2.5 g
  PEAK ATP® (adenosine 5′-Trifosfate Disodiumi) 400 mg
  Kontrolli i Kortizolit i Mbështetur nga Kërkimi Shkencor
  Ekstrakt Sensoril® Ashwagandha (si Withania Somnifera) (Rrënjë dhe Gjehte) 125 mg
  Përzierje Elektrolitesh
  Klorid Sodiumi 55 mg
  Dikalium Fosfati 55 mg

  Përdorimi

  Udhëzime:

  Merrni 1 lugë Cell-Tech® Elite me 355 Ml ujë, deri në 2 herë në ditë. Në ditët e stërvitjes, merrni 1 porcion 30 deri në 45 minuta para stërvitjes. Ashtu si me të gjitha produktet e kreatinës, mbani një gjendje adekuate hidratimi gjatë përdorimit.

  Kujdes:

  Nuk është i destinuar për përdorim nga persona nën 18 vjeç. Mos e përdorni nëse jeni shtatzënë ose në gji. Konsultohuni me një mjek nëse keni një gjendje mjekësore ose përpara se të filloni ndonjë dietë ose program ushtrimesh. MBAJENI LARG FËMIJËVE.

  Alergjikët

  Përmban përbërës soje. Përpunuar në një objekt që përpunon gjithashtu qumësht, vezë, grurë, soje, arra, kikirikë, peshk/krustaçë/butakë.

  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories