NT Mineral Zinc 100 % Chelate (100 kaps)

1.500L

Kapsula vegjetale me përmbajtje të lartë të zinkut të keluar. Zinku mbështet funksionin normal të sistemit imunitar, sintezën e proteinave dhe ruajtjen e gjendjes normale të kockave. Ai rrit funksionin e sistemit riprodhues dhe është i popullarizuar për mirëmbajtjen e gjendjes normale të flokëve, thonjve dhe lëkurës.

 • 15 mg zink në një kapsulë
 • Formë kelate e absorbueshme mirë
 • Kapsula me bazë bimore
+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  NT Mineral Zinc 100 % Chelate (100 kaps)

  1.500L

  Ask a Question

    Estimated Delivery: Sht 22 – Sht 23
    ... people are viewing this right now

    Share

  Përshkrimi

  Kapsula vegjetale me përmbajtje të lartë të zinkut të keluar. Zinku mbështet funksionin normal të sistemit imunitar, sintezën e proteinave dhe ruajtjen e gjendjes normale të kockave. Ai rrit funksionin e sistemit riprodhues dhe është i popullarizuar për mirëmbajtjen e gjendjes normale të flokëve, thonjve dhe lëkurës.

  • 15 mg zink në një kapsulë
  • Formë kelate e absorbueshme mirë
  • Kapsula me bazë bimore

  Përbërësit

  Përbërësit: maltodekstrinë, kapsulë hidroksipropil metilceluloze, bisglicinat zinku.

  Vlerat ushqyese

  Vlerat ushqyese
  100 g
  1 kapsule
  Zink 2,727 mg = 27,270%* 15 mg = 150%*

  *Vlera e Referencës

  1 Kapsulë: 550 mg

  Pesha neto: 55 g (100 kapele)

  Përdorimi

  Doza e rekomanduar: merrni maksimum 1 kapsulë në ditë. Merrni me ujë të mjaftueshëm. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar.

  Paralajmërime

  Kujdes: Suplement ushqimor. Nuk zëvendëson një dietë të larmishme. Nuk është i destinuar për fëmijët nën 15 vjeç. Mbajeni larg fëmijëve. Mbajeni larg nxehtësisë, ngrirjes dhe lagështisë.

  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories