NT Micellar Casein 2250 g

8.500L

CASEIN MICELARE është pasuruar me kompleksin e markës prebiotike-probiotike LactoWise™ (Bacillus coagulans, galaktomannan). Çdo dozë e këtij produkti përmban 34 g proteina, më shumë se 1000 mg kalcium dhe 1.35 miliardë cfu Bacillus coagulans. Marrja e mjaftueshme e proteinave cilësore kontribuon në rritjen e muskujve. Duke përdorur shakerin NUTREND, është shumë e lehtë të përzihet ky produkt.

 • 77% proteina
 • 7000 mg BCAA për racion
 • Aditiv LactoWise™ i përzierjes probiotike dhe prebiotike
 • Pa ngjyrosje artificiale
 • Përmbajtje të lartë të kalciumit natyror
  Hurry up! Sale end in:
+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  NT Micellar Casein 2250 g

  8.500L

  Ask a Question

    Estimated Delivery: Nën 30 – Dhj 01
    ... people are viewing this right now

    Share

  Përshkrimi

  KAZEINA MICELARE është një formë e shkëlqyer e proteinave për situatat ku duhet një tretje më të gjatë në kohë. Këto situata lindin në dietën normale, veçanërisht në mbrëmje, ose gjatë një regjimi dietik në çdo kohë të ditës.

  Përshkrimi:

  KAZEINA MICELARE është një formë e shkëlqyer e proteinave për situatat ku na duhet një tretje më të gjatë në kohë. Këto situata lindin në dietën normale, veçanërisht në mbrëmje, ose gjatë një regjimi dietik në çdo kohë të ditës. Ky produkt unik ka një nivel të lartë të kazeinës micellare të klasit të parë dhe nivele të ulëta të yndyrës dhe sheqernave të thjeshta. Produkti është natyrisht i lartë në kalcium, i cili kontribuon në funksionimin normal të muskujve dhe më tej në ruajtjen e forcës së kockave dhe dhëmbëve. CASEIN MICELARE është pasuruar me kompleksin e markës prebiotike-probiotike LactoWise™ (Bacillus coagulans, galaktomannan). Çdo dozë e këtij produkti përmban 34 g proteina, më shumë se 1000 mg kalcium dhe 1.35 miliardë cfu Bacillus coagulans. Marrja e mjaftueshme e proteinave cilësore kontribuon në rritjen e muskujve. Duke përdorur shakerin NUTREND, është shumë e lehtë të përzihet ky produkt.

  • 77% proteina
  • 7000 mg BCAA për racion
  • Aditiv LactoWise™ i përzierjes probiotike dhe prebiotike
  • Pa ngjyrosje artificiale
  • Përmbajtje të lartë të kalciumit natyror

  I destinuar për: atletët e me kërkesa për marrjen e proteinave cilësore gjatë natës, rritjen e masës muskulore, dietë reduktuese ose dietë ketogjenike.

   

  Përbërësit

  Aromë Çokollatë+Kakao: 91 % izolat i proteinës së qumështit, (75 % kazeinë micellare), kakao, aromatizues, fibra gruri (nuk përmban gluten), stabilizues akacie dhe çamçakëz ksantan, agjent anti-ngjitëse dioksid silikoni, kompleks prebiotik-probiotik LactoWise® (Bacillus coagulans , Galactomannan), ëmbëlsuesit sukralozë dhe glikozide stevioli. Produkti përmban laktozë alergjen. Produkti mund të përmbajë gjurmë soje.

  Aromë Luleshtrydhe:94% izolat i proteinës së qumështit (75% kazeinë micelare), aromatizues, fibra gruri (nuk përmban gluten), stabilizues akacie dhe çamçakëz ksantan, koncentrat i panxharit të kuq, emulsifikues lecithin soje, agjent anti-ngjitëse dioksid silikoni, kompleks prebiotik-probiotik LactoWise® (Bacillus coagulans, Galactomannan), ëmbëlsues sukralozë dhe glikozide stevioli. Produkti përmban alergjenë laktozë dhe soje.

  Aromë Vanilje: 94% izolat i proteinës së qumështit (75% kazeinë micelare), aromatizues, fibra gruri (nuk përmban gluten), stabilizues akacie dhe çamçakëz ksantan, emulsifikues lecithin soje, agjent anti-koksik dioksid silikoni, kompleks prebiotik-probiotik LactoWise® (Bacillu coagulans, Galactomannan), ëmbëlsuesit sukralozë dhe glikozide stevioli, agjent ngjyrues beta karoten. Produkti përmban alergjenë laktozë dhe soje.

  Vlera ushqyese

  Përdorimi

  Doza e Rekomanduar: një racion = 45 g në 450 ml ujë. Konsumojeni para gjumit. Kjo proteinë mund të përdoret nëse prisni një pushim më të gjatë midis vakteve.

  Paralajmërime

  Kujdes: Pije e pasuruar joalkoolike me aromë, me ëmbëlsues, e formuluar posaçërisht për atletët. Nuk është i destinuar për fëmijët, gratë shtatzëna ose gjidhënëse. Mbajeni larg fëmijëve! Ruajeni në një vend të thatë, në një temperaturë që nuk kalon 25 °C dhe larg nga rrezet e diellit direkte. Mos e ngrini. Prodhuesi nuk është përgjegjës për ndonjë dëm të shkaktuar nga përdorimi ose ruajtja e pahijshme. Produkti përmban alergjenë laktozë dhe soje.

  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories