SC Melatonin

800L

Melatonin

Ndihmon në lehtësimin e “plogështisë” dhe rënien në gjumë

0.95 mg

Melatonina është një hormon i prodhuar nga gjëndra pineale gjatë orëve të errësirës. Sipas deklaratave të autorizuara të Autoritetit Evropian të Sigurisë Ushqimore, melatonina kontribuon në zbutjen e ndjenjës subjektive të plogështisë dhe zvogëlimin e kohës së nevojshme për të fjetur. *

* Këto deklarata janë vërtetuar shkencërisht nga Autoriteti Europian i Sigurisë Ushqimore (AESA) dhe i autorizuar nga Komisioni Evropian (KE)

+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: info@supplementalbania.com Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  SC Melatonin

  800L

  Ask a Question

    Estimated Delivery: Mar 26 – Mar 27
    ... people are viewing this right now

    Share

  Udhëzime

  Në rast të dekompensimit, në ditën e parë të udhëtimit dhe gjatë ditëve të para pas mbërritjes, merrni 1 dozë (0.95 mg) melatonin para se të shkoni në shtrat. Në rast çrregullimi të gjumit merrni 1 dozë (0.95 mg) melatonin para gjumit.

  Faktorët alergjik

  Mund të përmbajë gjurmë të qumështit dhe derivateve të tij, vezë, gluten, sojë, arra, selino, peshk, krustaçë dhe produkte të tjera me bazë krustaçësh.

  Paralajmërime

  Suplementet ushqimore nuk duhet të përdoren si zëvendësuese të një dietë të ekuilibruar. Mbajeni larg fëmijëve. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore.

  Vlerat ushqyese

  Një dozë : 1 tabletë
  Doza për paketim: 90
  Doza e rekomanduar ditore : 1 tabletë
  Sasia për Dozë
  Melatonin 0.95 mg
  Close My Cart
  Close Wishlist
  Recently Viewed Close
  Close

  Close
  Navigation
  Categories