Mega Ginseng

2.500L

100 Doza Për Shishe!

Xhinsengu Korean përmban komponente të dobishme për trupin e njeriut si ginsenoide dhe flavonoide, të cilat janë faktorë bioaktive. Xhinsengu Korean është përdorur tradicionalisht për të përmirësuar performancën mendore dhe fizike.

+
 •  Transporti & Kthimet
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: info@supplementalbania.com Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Na pyet direkt

  Mega Ginseng

  2.500L

  Na pyet direkt

    Produkti vjen:  Nën 30 – Dhj 01
    ... vizitorë janë duke e parë tani

    Shpërndaje

  Udhëzime

  Merrni 1 dozë (1 kapsulë) ditore, mundësisht me një vakt ushqimor. Ky produkt nuk rekomandohet të përdoret më shumë se 6 javë. Mund ta rifilloni pas një ndërprerjeje prej 2 javësh.

  Faktorët alergjik

  Prodhuar në një strukturë që përpunon qumësht, sojë, proteina veze, gluten dhe kikirikë!

  Paralajmërime

  Nuk rekomandohet të përdoret nga gratë shtatzëna dhe ato me gji, apo nëse keni presion të lartë të gjakut. Nëse jeni duke marrë medikamente, konsultohuni me mjekun tuaj para përdorimit. Mund të ndikojë në nivelin e sheqerit në gjak. Ndaloni përdorimin dhe konsultohuni me mjekun tuaj nëse keni ndonjë reaksion negativ. Nuk rekomandohet për persona nën moshën 18 vjeç.

  MBAJENI LARG FËMIJËVE!

  Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore! Përdoreni këtë produkt në lidhje me ushqimin si pjesë e një diete të shëndetshme dhe të ekuilibruar, dhe jo si një zëvendësues të saj.

  Vlerat ushqyese

  Doza: 1 Kapsulë
  Doza për Shishe: 100
  Sasia për Dozë
  Ekstrakt Xhinsengu Korean 62.5 mg
  nga e cila Ginsenoide min. 50 mg
  Close SHPORTA NË SA
  Close Lista e dëshirave
  Recently Viewed Close
  Close

  Close
  Navigation
  Kategoritë