MT Mass-Tech Extreme 2000 10 Kg

16.500L

Një produkt i MuscleTech. Rritës i masës me 100% proteina hirre! *

 • 100% Proteina përfundimtare e hirrës
 • 60gr proteina për racion
 • Përmban 2000 kalori për racion
 • Shije të shkëlqyera

Le ta pranojmë – Madhësia është Mbret! Asgjë nuk u tregon njerëzve se ju jeni një bodybuilder më shumë sesa një kornizë e plotë me shpatulla të gjera, krahë të mëdhenj, një gjoks dhe shpinë të fuqishme dhe këmbë në forme të trungut të pemës. Bodybuilders dhe peshëngritësit janë gjithmonë në kërkim të një suplementi për t’i ndihmuar ata të shpërthejnë dyert e lojës se madhësise. Pavarësisht nëse jeni mbërthyer në një program frustues të rritjes se masës ose thjesht e keni të vështirë te ndërtoni masën muskulare , tani keni një ndihmë për ta thyer bllokadën tuaj. Quhet MASS-TECH EXTREME 2000!

+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  MT Mass-Tech Extreme 2000 10 Kg

  16.500L

  Ask a Question

    ... people are viewing this right now

    Share

  Sasia: 10 kg

  Përshkrimi

  *Mbështet madhësinë dhe forcën!
  * 100% proteinë hirre!
  * Përbërës të provuar të ndërtimit të muskujve!
  Studiuesit e ekipit MuscleTech kanë krijuar një rritës të masës të ri, 5-në-1, të krijuar për individë që kërkojnë të vendosin një masë ekstreme te muskujve. MASS-TECH EXTREME 2000 përmban 80g proteina, mbi 400g karbohidrate dhe 2.000 kalori që furnizojnë muskujt, plus 8g L-leucinë (kur përzihet me 16 oz qumësht të skremuar), 10gr kreatinë dhe 20 vitamina dhe minerale. *
  PSE DUHET TË MERRNI EXTREME 2000?
  Profili ideal i makronutrientëve në MASS-TECH EXTREME 2000 është i përsosur për bodybuilders dhe atletë të tjerë që kërkojnë të ndërtojnë muskuj dhe të rrisin forcën pa shtuar yndyrë shtesë në fizikun e tyre. Korrni shpërblimet e gjithë punës suaj të palodhur në palestër – MASS-TECH EXTREME 2000 ka gjithçka që ju nevojitet për të ndërtuar më shumë muskuj, për të triumfuar përmes ushtrimeve të forcës dhe për të bërë që të keni llojin e rezultateve në masën muskulare që nuk keni provuar kurrë më parë!

  Përbërësit

  Kompleks me Shumë Faza të Karbohidrateve (Polimer Glukoze, Krunde Tërshere [si Avena Sativa], Izomaltulozë), Sistem Shumëfazor i Proteinave (Përqendrimi i Proteinave të Hirrës, Izolimi i Proteinave të Hirrës 97%, Izolimi i Proteinave të Hirrës së Hidrolizuar), Pluhuri i Karabit, Kakao (Përpunuar me Alkali), Elb, Aromë Natyrale dhe Artificiale, Gjalpë Kakao, Sojë ose Lecitinë Luledielli, Kripë, Açesulfame-Kalium, Përzierje Çamçakëzi ( Celuloze, Ksantan, Karragjenan), Sukralozë, Ortofosfat Ferrik, Trigliceride të Zinxhirit të Mesëm.

  Vlera ushqyese

  Vlerat për Porcion
  Vlerat %DV
  Kalori 2050
  Kalori nga Yndyrnat 55
  Yndyra Totale 6g 9%
  Yndyrat e Ngopura 3g 15%
  Kolesteroli
  190mg
  63%
  Karbohidratet Totale
  440g
  147%
  Fibra Dietike
  3g
  12%
  Sheqer
  20g
  Proteina 60g 120%
  Vitamin A (si Vitamin A Palmitate)
  2450IU
  49%
  Vitamin C (si Acid Askorbik) 30mg 50%
  Vitamin D (si Kolekalçiferol)
  98IU
  50%
  Vitamin E (si D-Alfa Tokoferil Açetate)
  16IU
  53%
  Vitamin K (si Fitonadione)
  15mcg
  19%
  Thiamin (si Thiamin Mononitrate)
  1.5mg
  100%
  Riboflavinë
  1.5mg
  88%
  Niacinë (si Niacinamide) 10.5mg 53%
  Vitamin B6 (si Piridoksinë Hidrokloride) 1.5mg 75%
  Acid Folik
  198mcg
  50%
  Vitamin B12 (si Kianokobalamin)
  3mcg
  50%
  Biotinë
  158mcg
  53%
  Acdi Pantothenik (si Kalcium d-Pantothenate)
  4.5mg
  45%
  Kalcium
  340mg
  34%
  Hekur
  15mg
  83%
  Iodine (si Potas Iodide)
  79.5mcg
  53%
  Zink (si Zink Okside) 5.85mg 39%
  Selenium (si Selenomethioninë)
  15mcg
  21%
  Bakër (si Bakër Sulfate)
  1.5mg
  75%
  Krom (si Klorid Kromi)
  156mcg
  130%
  Sodium
  630mg
  26%
  MASS-TECH Ko-Faktorë
  L-Glutaminë dhe Acid Glutamik
  (si Proteinë Hirre dhe L-Glutaminë)
  9.9g
  Kreatinë Monohidrate
  10g
  L-Leucinë
  (si Proteinë Hirre L-Leucinë)
  6.2g
  L-Izoleucinë
  (si Proteinë Hirre L-Izoleucinë)
  3.9g
  L-Valinë
  (si Proteinë Hirre L-Valinë)
  3.2g

  *% Vlera ditore bazohet në një dietë me 2.000 kalori. Vlerat tuaja ditore mund të jenë më të larta ose më të ulëta bazuar në nevojat tuaja për kalori.

  † Vlera ditore (DV) nuk është përcaktuar.

  Rekomandime përdorimi

  Paralajmërim për Alergjen:

  Përmban përbërës të qumështit, sojës dhe kokosit. Përpunuar në një strukturë që gjithashtu përpunon Kikirikë, Fruta të Thata, Vajra Peshku / Krustaçë / Butak, Përbërësit e Vezës dhe Grurit

  Udhëzimet për përdorim:

  Përzieni 1 racion (6 lugë mase) me 16 deri në 20 oz ujë ose qumësht të skremuar në një blender dhe konsumojeni një herë në ditë. Përndryshe, përzieni një racion 1/2 (3 lugë mase) me 8 deri në 10 oz ujë ose qumësht të skremuar dhe konsumojeni dy herë në ditë. Merreni në mëngjes, midis vakteve, ose pas stërvitjes. Lexoni të gjithë etiketën përpara përdorimit dhe ndiqni udhëzimet.

  Paralajmërime:

  Nuk rekomandohet për përdorim nga personat nën 18 vjeç. Mos e përdorni nëse jeni shtatzënë ose në gji. Gratë në moshë që mbajnë fëmijë duhet të kufizojnë marrjen ditore të vitaminës A në 10,000 IU (përjashtuar beta-karotenin). Konsultohuni me një mjek nëse keni një gjëndje mjekësore ose para fillimit të ndonjë diete ose programi ushtrimesh. MBAJENI LARG FËMIJËVE.

  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories