Magnesium + Vitamin B6 x 12 Shots

2.000L

 • 375 mg magnez/shishe
 • 375 mg Magnez që përthithet shpejtë!
 • 100% e vitaminës B6 të rekomanduar ditore!
 • Formulë e përshtatshme me një servirje të vetme!
 • Ulni lodhjen me këtë sistem shpërndarjeje të lëngjeve me veprim të shpejtë!
 • Sasia, 12 shots
+
 •  Transporti & Kthimet
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: info@supplementalbania.com Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Na pyet direkt

  Magnesium + Vitamin B6 x 12 Shots

  2.000L

  Na pyet direkt

    ... vizitorë janë duke e parë tani

    Shpërndaje

  Përshkrimi

  Magnezi + Vit. B6 siguron 100% të vlerave të referencës së lëndëve ushqyese (NRV) të të dy përbërësve në një formulë të gatshme për t’u pirë, me madhësi të përshtatshme dhe në një dozë të vetëm.

  Magnezi kontribuon në: sintezën normale të proteinave, funksionimin normal të sistemit nervor (neurotransmetimin dhe tkurrjen e muskujve duke përfshirë muskujt e zemrës), reduktimin e lodhjes/plogështisë, metabolizimin normal të prodhimit të energjisë dhe ekuilibrin e elektroliteve*.

  * Këto deklarata janë vërtetuar shkencërisht dhe janë autorizuar nga Autoriteti Evropian i Sigurisë Ushqimore dhe janë autorizuar nga Komisioni Evropian (KE).

  Përbërësit

  Ujë i Pastruar, Citrat Magnezi, Rregullator i Aciditetit (Acid Citrik), Glukozë, Aromë Natyrale (Limon), Ëmbëlsues (Açesulfame K, Sukralozë), Konservues (E211; E202), Piridoksinë HCl

  Vlera ushqyese

  Doza: 1 Ampulë
  Sasia/Doza  DV% 
  Magnez 375 mg
  Vitaminë B6 (Piridoksinë) 1.4 mg

   

  Rekomandime

  Udhëzime:

  Merrni 1 porcion (60 ml/1 shishe) në çdo kohë gjatë ditës. Shkundeni mirë para përdorimit!

  BARKODI: N/A Kategoria:
  Close SHPORTA NË SA
  Close Lista e dëshirave
  Recently Viewed Close
  Close

  Close
  Navigation
  Kategoritë