NT Magnes Life Active Drink (10*15 ml)

1.500L

Mineralet që përmban kjo formulë janë të një rëndësie jetike pas aktiviteteve fizike për të rimbushur lëngjet në trup dhe për të siguruar funksionimin e duhur të muskujve. Formula efikase e MAGNESLIFE ACTIVE DRINK përfaqëson një qasje strategjike për të balancuar efektet negative të lodhjes dhe dehidrimit.

 • Magnezi
 • Kaliumi
 • Vitaminë C
 • Vitaminë B6
  Hurry up! Sale end in:
+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  NT Magnes Life Active Drink (10*15 ml)

  1.500L

  Ask a Question

    Estimated Delivery: Maj 31 – Qer 01
    ... people are viewing this right now

    Share

  Përshkrimi

  Ky produkt i ri i çastit është menduar për rimbushjen e mineraleve jetike si magnezi dhe kaliumi, si dhe për rihidrim të pjesshëm dhe stimulim të energjisë pas aktivitetit fizik.

  Mineralet që përmban kjo formulë janë të një rëndësie jetike pas aktiviteteve fizike për të rimbushur lëngjet në trup dhe për të siguruar funksionimin e duhur të muskujve. Formula efikase e MAGNESLIFE ACTIVE DRINK përfaqëson një qasje strategjike për të balancuar efektet negative të lodhjes dhe dehidrimit.

  • Magnezi
  • Kaliumi
  • Vitaminë C
  • Vitaminë B6

  Shijet:

  • Limon
  • Portokalli

  Përbërësit

  Përbërësit:

  Limoni: saharozë, 33% izomaltulozë – PalatinoseTM (burim i fruktozës dhe glukozës), glukonat kaliumi, 11% citrate magnezi – Aquamin, rregullues i aciditetit acid citrik, aromatizues, klorur natriumi, inulinë, agjent kundra ngjitjes dioksidi silikoni, ëmbëlsues steviol-glikozide, hidroklorur piridoksine, ngjyrues beta-karoten. Produkti mund të përmbajë gjurmë të proteinave të sojës dhe qumështit.

  Portokalli: saharozë, 33% izomaltulozë – PalatinoseTM (burim i fruktozës dhe glukozës), glukonat kaliumi, 11% citrate magnezi – Aquamin, rregullues i aciditetit acid citrik, klorur natriumi, inulinë, agjent kundra ngjitjes dioksidi silikoni, ëmbëlsues steviol-glikozide, hidroklorur piridoksine, ngjyrues beta-karoten. Produkti mund të përmbajë gjurmë të proteinave të sojës dhe qumështit.

  Vlerat ushqyese

  Vlerat ushqyese
  100 g
  15 g
  Vlera e energjisë 1342 kJ/315 kcal 201 kJ/47 kcal
  Yndyrë 0 g 0 g
  Nga të Cilat Acidet Yndyrore të Ngopura 0 g 0 g
  Karbohidrate 69,0 g 10,4 g
  Nga të Cilat Sheqerna 67,0 g 10,1 g
  Proteina 0 g 0 g
  Kripë 1,0 g 0,15 g
  Magnez 1 253 mg = 334 % * 188 mg = 50 % *
  Kalium 2 000 mg = 100 % * 300 mg = 15 % *
  Vitaminë C 533 mg = 666 % * 80 mg = 100 % *
  Vitaminë B6 4,7 mg = 336 % * 0,7 mg = 50 % *

  *Doza Referencës

   

   

  Përdorimi

  Doza e rekomanduar: Përzieni dozën 15 g me 250 ml ujë. Sasia maksimale ditore është 15 g. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar!

  Përdorimi: Përzieni dozën e rekomanduar me ujë. Konsumojeni menjëherë pas hapjes.

  Paralajmërime

  Kujdes: Suplement dietik, me sheqerna dhe ëmbëlsues. Nuk zëvendëson një dietë të larmishme. Jo i përshtatshëm për fëmijët deri në 12 vjeç. Mbajeni larg fëmijëve! Mbajeni larg nxehtësisë, ngricave dhe lagështisë.

  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories