SC Macatron

3.000L

Testosteroni i fortë, mbështetje për optimizimin e estrogjenit, Maka, Testofen®, komplekse testosteroni  DAA. MACATRON është një matricë ultra e sofistikuar, gjithëpërfshirëse e mbështetjes për optimizimin e testosteronit, estrogjenit dhe dëshirës seksuale me 13 përbërës të fuqishëm të zgjedhur me kujdes!

+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  SC Macatron

  3.000L

  Ask a Question

    Estimated Delivery: Sht 22 – Sht 23
    ... people are viewing this right now

    Share

  Përshkrimi

  MTestosteroni i fortë, mbështetje për optimizimin e estrogjenit, Maka, Testofen®, komplekse testosteroni DAA.
  MACATRON është një matricë ultra e sofistikuar, gjithëpërfshirëse e mbështetjes për optimizimin e testosteronit, estrogjenit dhe dëshirës seksuale me 13 përbërës të fuqishëm të zgjedhur me kujdes!
  Përveç DAA (Acidi D-Aspartik) dhe përbërësit bimor – duke përfshirë Makën – ofron vitamina dhe minerale të rëndësishme. Maka tradicionalisht është përdorur si afrodiziak, është një rrënjë legjendare që përmirëson seksin. Testofen® është një ekstrakt fenugreek me të paktën 50% Fenuside™. Fenugreek është një barishte e njohur dhe e gjithanshme që përmban mbi 100 përbërës fitokimikë, duke përfshirë Saponinat Furostanol dhe Saponinat steroide. Ndërsa Fenugreek ka aplikime të shumta, Testofen® është treguar se rrit dëshirën seksuale dhe ndihmon në ruajtjen e shëndetit seksual dhe masës muskulore. Grupi i glikozideve të Saponinës për të cilin është standardizuar Testofen® quhet Fenuside™.
  MACATRON përmban Bor; dhe flavonoide Kuercetine gjithashtu, të cili ndihmojnë në pengimin e shndërrimit të Testosteronit në Estrogjen dhe po ashtu edhe Mangosteen. Ligamentet e hithrës mund të ndihmojnë në uljen e lidhjes së Globulinës që lidh hormonin seksual (SHBG) me Testosteronin dhe kjo mund të ndihmojë në sigurimin e disponueshmërisë së më shumë Testosteronit të lirë, që është forma aktive në trup! Ekstrakti i rrënjës së hithrës përdoret më së miri me Saw Palmetto. Vitamina B5 kontribuon në sintezën dhe metabolizmin normal të hormoneve steroide, vitaminës D dhe disa neurotransmetuesve. Vitamina B6 ndihmon në rregullimin e aktivitetit hormonal dhe redukton lodhjen dhe plogështinë. Vitamina D kontribuon në ruajtjen e funksionit normal të muskujve dhe ka një rol në proçesin e ndarjes së qelizave. Zinku kontribuon në fertilitetin dhe riprodhimin normal dhe në ruajtjen e niveleve normale të testosteronit në gjak.*
  MACATRON mund të kombinohet me produktet Tribulus me një përbërës!
  *Këto deklarata janë vërtetuar shkencërisht nga Autoriteti Evropian i Sigurisë Ushqimore (EFSA) dhe janë autorizuar nga Komisioni Evropian (KE).

  Përbërësit

  Acidi D-Aspartik, Ekstrakt Urtika Dioika (Gjethe), Lëvozhgë e Kapsulës (Xhelatinë Gjedhi; Ngjyra: Dioksid Titani), Pluhur i Rrënjës së Lepidium Meyenii, Agjent Kundër Ngjitjes (Stearat Magnezi), Ekstrakt Avena Sativa (Farë), Garcinia Mangostana (Lëkura e Frutave ) Ekstrakt, Dihidrat Kuercitine, Ekstrakt Serenoa Repens (Fruta), Ekstrakt Testofen® Trigonella Foenum-Graecum (Farë) (i Standardizuar Për Një Minimum Prej 50% Fenuside™), Acid Borik, Monohidrat Sulfat zinku, Kolekalçiferol, D-Pantothenat Kalciumi, HCl.

  Vlera ushqyese

  Doza Ditore: 4 Kapsula
  Numri i Porcioneve: 27

  Vlerat ushquese
  Sasia/ Dozë % DV
  Vitamina B5 1.8 mg 30%
  Vitamina B 0,84 mg 60%
  Dihidrat Kuercetine 100 mg  †
  Vitamina D3 5 µg 100%
  Zinku 6 mg 60%
  Bori 3.6 mg  †
  KOMPLEKSI “MACATRON”.(Acidi D-aspartik: 1000 mg, ekstrakt i hithrës: 600 mg, pluhur Maka: 400 mg, ekstrakt Avena: 100 mg, ekstrakt Testofen® Fenugreek: 100 mg, Ekstrakt Mangosteen: 100 mg, Ekstrakt i Palmetos së Sharrës: 100 mg) 2400 mg  †

  Përdorimi

  Merrni 2 kapsula në mëngjes dhe 2 kapsula në darkë çdo ditë.

  Faktorët alergjik

  Prodhuar në një objekt që përpunon qumësht, vezë, gluten, soje, kikirikë, arra, selino, peshk dhe përbërës të krustaçëve.

  Paralajmërime

  Përdoreni këtë produkt së bashku me ushqimin si pjesë e një diete të shëndetshme dhe të ekuilibruar, jo si zëvendësim për të. Mbajeni larg fëmijëve! Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore! Nuk rekomandohet për gratë shtatzëna. Konsultohuni me mjekun tuaj përpara përdorimit!

  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories