LV Testorage Extreme (90 caps)

2.500L

Përbërës Bimor Për Një Formulë Të Përmisuar !

Levovital Testorage Xtreme gjithashtu përmban pluhur rrënjë maka dhe ekstrakt të bimës tribulus.

Maka është një bimë nga Amerika e Jugut, e cila aktualisht i përket kategorisë së superushqimeve të njohura.

Karakteristikat e Produktit:

 • 750 mg Ekstrakt tribulus në dozën e rekomanduar ditore
 • 100% RDA e zinkut në dozën e rekomanduar ditore
 • 143% e Vitaminës B6 në dozën e rekomanduar ditore
 • Nuk përmban qumësht apo nën-produkte të qumështit
 • Nuk përmban grurë apo produkte gruri
 • Nuk përmban gluten
 • I përshtatshëm për veganët
 • Pa përbërës me origjinë OMGJ
 • Prodhuar në BE
+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  LV Testorage Extreme (90 caps)

  2.500L

  Ask a Question

    Estimated Delivery: Nën 30 – Dhj 01
    ... people are viewing this right now

    Share

  Përshkrimi

  Testorage Xtreme është një produkt specifik që përmban një kombinim të magnezit, zinkut dhe vitaminës B6, pluhur rrënjë maka dhe një ekstrakt të bimës tribulus, i njohur në rajonet tona si dhëmbi i sherebelës.

  Përmirësoni Energjinë Tuaj !

  Zinku që përmban ky produkt kontribuon në mbajtjen e një niveli normal të testosteronit në gjak, fertilitetit dhe riprodhimit normal, metabolizimit të makronutrientëve, funksionit imunitar dhe shumë gjëra të tjera. Disa nga efektet e magnezit janë se kontribuon në uljen e lodhjes dhe rraskapitjes, metabolizimit të energjisë, sintezës së proteinave si dhe funksionimit të muskujve, ndërsa vitamina B6, ndër të tjera, kontribuon në rregullimin e aktivitetit hormonal, metabolizimin normal të energjisë dhe metabolizimin e glikogjenit.

  Përbërës Bimor Për Një Formulë Të Përmisuar !

  Levovital Testorage Xtreme gjithashtu përmban pluhur rrënjë maka dhe ekstrakt të bimës tribulus.

  Maka është një bimë nga Amerika e Jugut, e cila aktualisht i përket kategorisë së superushqimeve të njohura.

  Karakteristikat e Produktit:

  • 750 mg Ekstrakt tribulus në dozën e rekomanduar ditore
  • 100% RDA e zinkut në dozën e rekomanduar ditore
  • 143% e Vitaminës B6 në dozën e rekomanduar ditore
  • Nuk përmban qumësht apo nën-produkte të qumështit
  • Nuk përmban grurë apo produkte gruri
  • Nuk përmban gluten
  • I përshtatshëm për veganët
  • Pa përbërës me origjinë OMGJ
  • Prodhuar në BE

  Përbërësit

  Përbërësit: Ekstrakti i Bimës Tribulus Terrestris (Tribulus Terrestris, Fruta) i Standardizuar në 60% Saponin Steroidal (Protodioskin, Tribulosin, Tribestin, Furostanol, Tribol), Kapsulë (Celulozë), Rrënjë Maka (Lepidium Meyenii) 4:1 në Pluhur, Agjent Kundër Ngjitjes (Celulozë Mikrokristaline), Magnez (Oksid Magnezi), Zink (Aspartat Zinku), Vitaminë B6 (Hidroklorur Piridoksine), Ngjyrues (Dioksid Titani).

  Vlerat Ushqyese

  Vlera ushqyese
  1 Kapsulë (% PDU*) 2 Kapsula (% PDU*)
  Ekstrakt Tribulus Terrestris 375 mg 750 mg
  Pluhur Rrënje Maka 4:1 100 mg 200 mg
  Zink 5 mg (50%) 10 mg (100%)
  Vitaminë B6 1 mg (71%) 2 mg (143 %)

  *Marrja e Rekomanduar Ditore

  Rekomandime

  Përdorimi i Rekomanduar: Merrni 1 kapsulë 2 herë në ditë me vakt ushqimor.

  Informacion i Rëndësishë: Një suplement dietik nuk është një zëvendësues apo zëvendësim i një dietë të ekuilibruar. Mbajeni larg fëmijëve të vegjël.

  Paralajmërime: Nuk duhet të tejkalohet doza e rekomanduara ditore. Ky suplementi dietik është i destinuar ekskluzivisht për të rriturit. Personat që marrin ilaçe duhet të konsultohen me mjekun përpara se ta përdorin. Nuk rekomandohet për ata që vuajnë nga tiroidet, gratë shtatzëna, nënat me gji dhe fëmijët.

  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories