LV Potassium (120 tabs)

2.000L

Zgjidhni gjithmonë më të mirën për veten tuaj, zgjidhni Leovital Potassium dhe përjetoni të gjitha veçoritë e tij !

Avantazhet:

 • Ruajtja e funksionimit normal të sistemit nervor
 • Ruajtja e funksionit normal të muskujve
 • Mbajtjen e presionit normal të gjakut
 • Leovital Potassium është citrat, jo OMGJ dhe i përshtatshëm për vegjetarianët.
+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  LV Potassium (120 tabs)

  2.000L

  Ask a Question

    Estimated Delivery: Nën 30 – Dhj 01
    ... people are viewing this right now

    Share

  Përshkrimi

  Zgjidhni gjithmonë më të mirën për veten tuaj, zgjidhni Leovital Potassium dhe përjetoni të gjitha veçoritë e tij !

  Avantazhet:

  • Ruajtja e funksionimit normal të sistemit nervor
  • Ruajtja e funksionit normal të muskujve
  • Mbajtjen e presionit normal të gjakut
  • Leovital Potassium është citrat, jo OMGJ dhe i përshtatshëm për vegjetarianët.

  Përbërësit

  Përbërësit: Potas (Citrat Potasi), Agjent Fryrës (Celulozë Mikrokristaline), Agjent Lustrues (Hidroksipropil Metil Celuloze, Polietilen Glikoli), Agjent Kundër Ngjitjes (Kripëra Magnezi nga Acidet Yndyrore, Niseshte Patateje, Dioksid Silici).

  Vlerat Ushqyese

  Vlera ushqyese
  1 Tabletë (% NRV*) 4 Tableta (% NRV*)
  Citrat Potasi 99.0 mg (5%) 396mg (20%)

  *Marrja e Rekomanduar Ditore

  Rekomandime

  Përdorimi i Rekomanduar: 4 Tableta në ditë, rekomandohet mbas aktivitetit fizik

  Informacion i Rëndësishëm: Suplementet dietike nuk duhet të përdoren si zëvendësuese të një diete të larmishme dhe të ekuilibruar. Mbajeni larg fëmijëve.

  Paralajmërime: Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Ky suplement dietik është i destinuar vetëm për të rriturit. Gratë shtatzëna dhe nënat me gji duhet të konsultohen me një mjek përpara përdorimit.

  Kushtet e Ruajtjes: Ruajeni në një vend të freskët dhe të thatë, të mbrojtur nga rrezet e diellit direkte, në një temperaturë nën 25 °C.

  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories