LV Omega Extreme Up (60 caps)

2.000L

Leovital Extrme Up për të gjithë ata që e vendosin shëndetin të parin !

Një trup vital dhe një shpirt i qetë janë çelësi i shëndetit! Kjo është arsyeja pse duhet të zgjidhni Levovital Omega Xtreme Up!

Levovital Omega Xtreme Up është një kombinim i acideve yndyrore omega-3 me origjinë nga vaji i peshkut, një burim natyral i EPA dhe DHA-së që kontribuojnë në ruajtjen e funksionit normal të zemrës.

Levovital Omega Extreme Ruan Shëndetin e Zemrës Dhe Enëve Të Gjakut!

 • DHA kontribuon në ruajtjen e funksionit normal të trurit
 • DHA kontribuon në ruajtjen e shikimit normal
 • DHA dhe EPA kontribuojnë në ruajtjen e presionit normal të gjakut dhe funksionimin normal të zemrës
+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  LV Omega Extreme Up (60 caps)

  2.000L

  Ask a Question

    Estimated Delivery: Sht 28 – Sht 29
    ... people are viewing this right now

    Share

  Përshkrimi

  Roli i Omega-3, veçanërisht EPA dhe DHA, është i rëndësishëm për shëndetin gjatë gjithë jetës. EPA dhe DHA janë pjesë integrale e organeve vitale dhe omega-3 është e nevojshme që trupi të funksionojë normalisht.

  Ndarja bazike e acideve yndyrore omega-3:

  • EPA – Acid Eikosapentaenoik
  • DHA – Acid dokosahekzaenoik
  • ALA – Acid alfa-linolenik

  Leovital Extrme Up për të gjithë ata që e vendosin shëndetin të parin !

  Një trup vital dhe një shpirt i qetë janë çelësi i shëndetit! Kjo është arsyeja pse duhet të zgjidhni Levovital Omega Xtreme Up!

  Levovital Omega Xtreme Up është një kombinim i acideve yndyrore omega-3 me origjinë nga vaji i peshkut, një burim natyral i EPA dhe DHA-së që kontribuojnë në ruajtjen e funksionit normal të zemrës.

  Levovital Omega Extreme Ruan Shëndetin e Zemrës Dhe Enëve Të Gjakut!

  • DHA kontribuon në ruajtjen e funksionit normal të trurit
  • DHA kontribuon në ruajtjen e shikimit normal
  • DHA dhe EPA kontribuojnë në ruajtjen e presionit normal të gjakut dhe funksionimin normal të zemrës

  Vitamina E që përmban ky produkt luan një rol të rëndësishëm si një antioksidant shumë i fortë sepse kontribuon në mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ.

  Shënim: Produkti përmban peshk.

  Karakteristikat Bazike Të Këtij Produkti:

  • 1200 mg Vaj peshku omega-3 për kapsulë
  • Përmban vitaminë E
  • Nuk përmban qumësht apo nën-produkte të qumështit
  • Nuk përmban grurë apo produkte gruri
  • Nuk përmban gluten
  • Nuk përmban përbërës OMGJ

  Përbërësit

  Përbërësit: Vaj Peshku, Kapsulë (Xhelatinë Viçi, Glicerinë, Ujë), Vitaminë E (D-α-Tokoferol), Antioksidantë (Përzierje e Pasuruar Tokoferolëve), Aromë (Vaj Natyral Limoni).

  Vlerat Ushqyese

  Vlera ushqyese
  1 Kapsulë (% PDU*) 3 Kapsula (% PDU*)
  Vaj Peshku 1200 mg 3600 mg
  Nga Të Cilat EPA 323 mg 969 mg
  Nga Të Cilat DHA 215 mg 645 mg
  Vitaminë E 2 mg (17%) 6 mg (50%)

  *Marrja e Rekomanduar Ditore

  Rekomandime

  Përdorimi i Rekomanduar: Merrni 1 kapsulë 3 herë në ditë me vakt ushqimor.

  Informacion i Rëndësishë: Një suplement dietik nuk është një zëvendësues i një dietë të ekuilibruar. Mbajeni larg fëmijëve të vegjël.

  Paralajmërime: Nuk duhet të tejkalohet doza e rekomanduara ditore.

  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories