LV Maca (60 caps)

2.000L

Benefitet e Një Dobie 2000 Vjeçare !

Maca është një rrënjë me origjinë nga Peruja. Është përdorur për mijëra vjet dhe efektet e saj vlerësohen në mbarë botën.

Kapsulat Leovital Maca prodhohen në raportin 4:1, pra një kapsulë korrespondon me afërsisht 1300 mg pluhur.

+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  LV Maca (60 caps)

  2.000L

  Ask a Question

    Estimated Delivery: Nën 30 – Dhj 01
    ... people are viewing this right now

    Share

  Përshkrimi

  Benefitet e Një Dobie 2000 Vjeçare !

  Maca është një rrënjë me origjinë nga Peruja. Është përdorur për mijëra vjet dhe efektet e saj vlerësohen në mbarë botën.

  Kapsulat Leovital Maca prodhohen në raportin 4:1, pra një kapsulë korrespondon me afërsisht 1300 mg pluhur.

  Përbërësit

  Përbërësit: Ekstrakt Maka (Lepidium Meyenii, Rrënjë) 4:1, Kapsula (Hidroksipropil Metilceluloze).

  Vlerat Ushqyese

  Vlera ushqyese
  1 Kapsulë
  Ekstrakt Maka 1300 mg

   

  Rekomandime

  Përdorimi i Rekomanduar: 1 Kapsulë në ditë me një vakt ushqimor

  Informacion i rëndësishëm: Suplementet dietike nuk duhet të përdoren si zëvendësuese të një diete të larmishme dhe të ekuilibruar. Mbajeni larg fëmijëve.

  Paralajmërime: Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Ky suplement dietik është i destinuar vetëm për të rriturit. Personat që marrin ilaçe duhet të konsultohen me mjekun përpara përdorimit. Nuk rekomandohet për personat me çrregullime të tiroides, fëmijët, gratë shtatzëna ose nënat me gji.

  Kushtet e Ruajtjes:Ruajeni në një vend të freskët dhe të thatë, të mbrojtur nga rrezet e diellit direkte, në një temperaturë nën 25 °C.

  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories