LV Bulgarian Tribulus (90 kaps)

2.500L

Levovital Bulgarian Tribulus është unik në përbërjen e tij dhe pikërisht për këtë është njohur nga sportistë të shumtë dhe njerëz nga bota e fitnesit. Kushdo që stërvitet rregullisht dhe fort ka nevojë për lëndë ushqyese që nuk mund t’i marrë gjithmonë në sasi të mjaftueshme vetëm nga ushqimi dhe të cilat janë të dobishme për të rritur efektin e dëshiruar.

 • Unik në treg për nga cilësia dhe përbërja
 • Ekstrakti më i mirë premium Tribulus terrestris
 • Rritur në klimën e favorshme të rajonit bullgar
 • Ndër dozat më të larta në industri (1200 mg ekstrakt Tribulus terrestris për racion)
 • Formulë e fortë e standardizuar në 99% saponin,
+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  LV Bulgarian Tribulus (90 kaps)

  2.500L

  Ask a Question

    Estimated Delivery: Dhj 02 – Dhj 03
    ... people are viewing this right now

    Share

  Përshkrimi

  Levovital Bulgarian Tribulus është unik në përbërjen e tij dhe pikërisht për këtë është njohur nga sportistë të shumtë dhe njerëz nga bota e fitnesit. Kushdo që stërvitet rregullisht dhe fort ka nevojë për lëndë ushqyese që nuk mund t’i marrë gjithmonë në sasi të mjaftueshme vetëm nga ushqimi dhe të cilat janë të dobishme për të rritur efektin e dëshiruar.

  Cilësia është gjithmonë prioritet në produktet Leovital. Një produkt bimor i cilësisë së lartë si ky arrihet duke tharë dhe ruajtur sipas të gjitha kërkesave teknologjike për të siguruar ruajtjen maksimale të substancave të tij aktive. Përbërësi kryesor i këtij suplementi ushqimor është një ekstrakt i bimës Tribulus terrestris me origjinë nga Bullgaria, cilësia superiore e së cilës ka siguruar një përqindje të lartë të saponinave dhe protodioscinës, gjë që e bën Levovital Bulgarian Tribulus deri në dhjetë herë më të fortë se produktet e tjera në treg.

  Përse duhet të zgjidhni Levovital Bulgarian Tribulus ?

  • Unik në treg për nga cilësia dhe përbërja
  • Ekstrakti më i mirë premium Tribulus terrestris
  • Rritur në klimën e favorshme të rajonit bullgar
  • Ndër dozat më të larta në industri (1200 mg ekstrakt Tribulus terrestris për racion)
  • Formulë e fortë e standardizuar në 99% saponin, e cila e bën atë deri në dhjetë herë më të fortë se produktet e tjera në treg

  Përbërësit

  Përbërësit: Ekstrakt i Bimës së Tribulus Bullgarë (Tribulus terrestris, fruti) i Standardizuar Në 99% Saponinë, Kapsula (celulozë), Agjent Zmadhues (celulozë mikrokristaline), Agjent Kundër Ngjitjes (kripëra magnezi të acideve yndyrore).

  Vlerat Ushqyese

  Vlera ushqyese
  1 kapsulë 2 kapsula
  Ekstrakt Tribulusi Bullgar 400 mg 375 mg
  Saponin 396 mg 1188 mg

  Doza: 3 Kapsula
  Doza Për Paketimin: 30

  Rekomandime

  Përdorimi: Merrni 3 kapsula në ditë me një vakt ushqimor

  Kujdes: Suplementet dietike nuk janë zëvendësues të një diete të ekuilibruar dhe të balancuar. Mbajeni larg fëmijëve të vegjël.

  Paralajmërime: Nuk duhet të tejkalohet doza e rekomanduar ditore. Suplementet dietike janë të destinuara ekskluzivisht për të rriturit. Gratë shtatzëna dhe ato me gji duhet të konsultohen me mjekun përpara se ta marrin.Mbajeni larg fëmijëve.

  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories