LV B-Complex (90 tabs)

2.000L

Kombinimi Ideal Për Shëndetin Tuaj !

Tabletat Leovital B-Complex përmbajnë vitaminat më të rëndësishme nga grupi B. Ato janë shumë të rëndësishme për funksionimin e trupit pasi ndihmojnë në shndërrimin e ushqimit në energji, por humbasin shpejt nga trupi përmes urinimit. Për shkak të veprimeve grupore në trup, rekomandohet që ato të merren së bashku që të ofrojnë disa benefite:

 • Mban nivele normale të energjisë
 • Shëndetin e lëkurës, flokëve dhe thonjve
 • Shëndetin e trurit dhe sistemit nervor
 • Një imunitet të fortë
+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  LV B-Complex (90 tabs)

  2.000L

  Ask a Question

    Estimated Delivery: Qer 01 – Qer 02
    ... people are viewing this right now

    Share

  Përshkrimi

  Kombinimi Ideal Për Shëndetin Tuaj !

  Tabletat Leovital B-Complex përmbajnë vitaminat më të rëndësishme nga grupi B. Ato janë shumë të rëndësishme për funksionimin e trupit pasi ndihmojnë në shndërrimin e ushqimit në energji, por humbasin shpejt nga trupi përmes urinimit. Për shkak të veprimeve grupore në trup, rekomandohet që ato të merren së bashku që të ofrojnë disa benefite:

  • Mban nivele normale të energjisë
  • Shëndetin e lëkurës, flokëve dhe thonjve
  • Shëndetin e trurit dhe sistemit nervor
  • Një imunitet të fortë

  Doza ditore e tabletave Leovital B-Complex përmban të gjitha vitaminat e grupit B që ju nevojiten!

  Rekomandohet të merret një tabletë në ditë me një vakt ushqimor.

  Përbërësit

  Përbërësit:Pluhur Kokosi [Uji i Kokosit (Cocos Nucifera, Fruta), Maltodekstrinë] 4:1, Agjentë Kundër Grumbullimit (Stearat Magnezi, Dioksidi i Silicit), Agjentë Përmbledhës (Celulozë, Niseshte Orizi), Niacinë (Nikotinamide), Acid Pantotenik (Kalcium D- Pantotenat), Vitaminë B6 (Piridoksinë Hidrokloride), Vitaminë B2 (Riboflavinë), Vitaminë B1 (Tiaminë Hidrokloride), Biotinë (D-Biotinë), Vitaminë B12 (Kianocobalaminë).

  Vlerat Ushqyese

  Vlera ushqyese
  1 Tabletë %NRV*
  Pluhur Kokosi 167 mg
  Vitaminë B1 0.50 mg 46%
  Vitaminë B2 0.57 mg 41%
  Niacinë 3.3 mg 21%
  Acid Pantothenik 1.7 mg 28%
  Vitaminë B6 0.67 mg 48%
  Vitaminë B12 10 µg 400%
  Biotinë 150 µg 300%

  *Referenca e Vlerave Ushqyese

  Rekomandime

  Përdorimi i Rekomanduar: 1 Tabletë në ditë me një vakt ushqimor

  Informacion i rëndësishëm: Suplementet dietike nuk duhet të përdoren si zëvendësuese të një diete të larmishme dhe të ekuilibruar. Mbajeni larg fëmijëve.

  Paralajmërime: Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Ky suplement dietik është i destinuar vetëm për të rriturit. Gratë shtatzëna ose me gji duhet të konsultohen me një mjek përpara përdorimit.

  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories