Liver Support

1.500L

 • Scitec Essentials – Mbështetja e mëlçisë
 • Ekstrakti i gjembaçit të qumështit

LIVER SUPORT përmban barin e njohur gjerësisht Milk Thistle (Silybum Marianum), një burim i silimarinës, i cili përdoret tradicionalisht për të mbështetur funksionin e mëlçisë.

S’ka stok

 •  Transporti & Kthimet
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: info@supplementalbania.com Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Na pyet direkt

  Liver Support

  1.500L

  Na pyet direkt

    ... vizitorë janë duke e parë tani

    Shpërndaje

  Përshkrimi

  Scitec Essentials – Mbështetja e mëlçisë

  Ekstrakti i gjembaçit të qumështit

  LIVER SUPORT përmban barin e njohur gjerësisht Milk Thistle (Silybum Marianum), një burim i silimarinës, i cili përdoret tradicionalisht për të mbështetur funksionin e mëlçisë.

  Përbërësit

  Silybum Marianum (Fara) nga një Ekstrakt 4:1, Vaj Soje, Xhelatinë, Glicerinë, Lecithin Soje, Ngjyrues (Karamel, Dioksid Titani).

  Vlera ushqyese

  Sasia e Dozës:
  Numri i Porcioneve: 80

  Vlerat ushquese
  Sasia/ Dozë % DV
  Gjemba e Qumështit

  (Silibum marianum (fara) nga një ekstrakt 4:1, ekuivalent me 1000 mg gjembaç qumështi)

  250 mg

  * RDA%: Përqindja e Rekomanduar Ditore.

  Përdorimi

  Merrni 1 kapsulë në ditë, mundësisht me një vakt. Përdoreni këtë produkt së bashku me ushqimin si pjesë e një diete të shëndetshme dhe të ekuilibruar dhe jo si zëvendësim për të.

  Faktorët alergjik

  Prodhuar në një objekt që përpunon qumështin, proteinat e sojës dhe vezëve, si dhe glutenin me kikirikët!

  Paralajmërime

  Ky produkt nuk është zëvendësues i një diete të larmishme dhe një mënyrë jetese të shëndetshme! Mbajeni larg fëmijëve të vegjël! Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore

  Close SHPORTA NË SA
  Close Lista e dëshirave
  Recently Viewed Close
  Close

  Close
  Navigation
  Kategoritë