Liporazor

3.500L

 • Përzierje e ekstrakteve bimore
 • Përmban djegës të yndyrës pa kafeinë
 • Mbështet humorin e mire falë ekstraktit të kakaos
 • Një formulë me shumë përbërës që ndihmon të keni trupin e ëndrrave tuaja
 • Mbështet degradimin e yndyrës falë ekstraktit të portokallit të hidhur
 • 90 kapsula
+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: info@supplementalbania.com Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  Liporazor

  3.500L

  Ask a Question

    Estimated Delivery: Jan 27 – Jan 28
    ... people are viewing this right now

    Share

  Përshkrimi

  1.Një produkt i ri për djegien e dhjamit nga Olimp – Çfarë është Lipo Razor?

  Lipo Razor është një përzierje e ekstrakteve bimore në formën e kapsulave  të krijuara për të plotësuar dietën ditore dhe për të mbështetur trupin në luftën kundër yndyrës së tepërt si dhe për të rritur proçesin e formësimit të trupit. Ekspertët e markës Olimp, duke përdorur njohuritë e tyre dhe laboratorët e përparuar teknologjikisht, krijuan një suplement cilësor farmaceutik me efekte të sigurta dhe me një ndikim real në zvogëlimin e indit dhjamor, gjë që vërtetohet nga analiza të shumta mikrobiologjike ose fizikokimike dhe teste të përbërësve të përdorur. Lipo Razor është një produkt që ju lejon të shijoni një trup të definuar gjatë gjithë vitit dhe ndihmon edhe në definimin më intensiv.

  1. Olimp Lipo Razor – Përbërësit?

  Shtesa dietike Lipo Razor është një produkt i bazuar vetëm në përbërës natyralë që janë përdorur në mënyrë optimale efektive dhe në të njëjtën kohë përmban doza të sigurta për organizmin. Formula e këtij produkti bazohet në ekstrakte bimore me përbërës aktivë shumë të standardizuar, i cili përcakton efektivitetin në proçesin e zvogëlimit të yndyrës trupore dhe humbjes së peshës.Në këtë shtesë nga Olimp do të gjeni përbërës që rrisin termogjenezën (ekstrakt piperi kajen), substanca që ndihmojnë në degradimin e dhjamit (ekstrakt të portokallit të hidhur) dhe mbështesin disponimin e mirë (ekstraktin e kakaos). Formula e Lipo Razor nuk përmban kafeinë, e cila përdoret shpesh në produkte të tjera në doza shumë të larta. Kjo do të thotë që kjo shtojcë e djegies së dhjamit mund të merret nga njerëzit me mbindjeshmëri ndaj kafeinës. Me përbërës të tillë, çdo dietë dhe plan stërvitje marrin mbështetje të vërtetë në proçesin e afrimit me trupin tuaj të ëndrrave.3.Si funksionon Lipo Razor?Merrni efektet tuaja të dëshiruara!Specialistët nga kompania Olimp vendosën të krijojnë një shtesë që, në sajë të ekstrakteve të bimëve, ju lejon të hiqni qafe yndyrën e tepërt të trupit në mënyrë efektive dhe të tregoni efektet e stërvitjeve tuaja. Përzgjedhja perfekte e përbërësve dhe dozat e tyre të përcaktuara saktësisht, e lejojnë këtë produkt të formësojë në mënyrë optimale trupin tuaj sportiv.

  Duke përdorur Lipo Razor si një suplement ditor duhet të prisni:

  • Humor më të mirë
  • Metabolizëm i përmirësuar
  • Rritja e termogjenezës, e cila rezulton në djersitje të shtuar gjatë stërvitjes
  • Djegia e shtuar e dhjamit përmes mekanizmave natyralë të aktivizuar nga ekstrakte të specit të kajenës
  1. Si të merrni Olimp Lipo Razor? Porcionet dhe çmimi

  Lipo Razor është një produkt i cili ndihmon në zvogëlimin e dhjamit në trup dhe humbjen e peshës. Prodhuesi rekomandon marrjen e këtij produkti vetëm një herë në ditë – merrni 2 kapsula pas vaktit me shumë ujë. Ky produkt është i disponueshëm në një paketim me 90 kapsula, e cila jep 45 racione të rekomanduara.

  Përbërësit

  Ekstrakti i Frutave të Specit Kajen (Capsicum Annuum L.), Ekstrakti i Lules Japoneze të Pemës Pagoda (Sophora Japonica L.), Ekstrakti i Algës së Detit Wakame (Undaria Pinnatifida (Harvey) Suringar), Ekstrakti i Farës së Kakaos (Theobroma Cacao L.), Ekstrakt i Frutave të Portokallit të Hidhur (Citrus Aurantium L.), Agjent Mbushës – Celulozë; Agjentë Kundër Ngjites – Kripëra Magnezi të Acideve Yndyrore, Dioksid Silici; Kapsula (Xhelatinë, Ngjyra: E 171).

  Vlera ushqyese

  Vlerat  ushqyese 
  2 kapsula
  Ekstrakt i Piperit Kajen (Capsicum Annuum L.) 300 mg
  nga të cilat Kapsaicina (8%) 24 mg
  Ekstrakt Peme Japoneze (Sophora Japonica L.) 200 mg
  prej të cilave Kuercetin (98%) 196 mg
  Ekstrakt Wakame (Undaria Pinnatifida (Harvey) Suringar) 150 mg
  nga të cilat Fukoksantina (10%) 15 mg
  Ekstrakt Kakaoje (Theobroma Cacao L.) 125 mg
  prej të cilave Teobrominë (24%) 30 mg
  Ekstrakt i Portokallit të Hidhur(Citrus Aurantium L.) 100 mg
  prej të cilave Sinefrin (6%) 6 mg

   

  Rekomandime

  rekomanduar ditore. Shtesat ushqimore nuk duhet të përdoren si zëvendësuese të një diete të larmishme dhe të ekuilibruar. Rekomandohet një dietë e larmishme dhe e ekuilibruar dhe një mënyrë jetese e shëndetshme.

  Paralajmërim

  Mos e përdorni te fëmijët, gratë shtatzëna ose gjidhënëse dhe në rastin e sëmundjeve, në veçanti sëmundjeve të zemrës, hipertensionit, marrjes së ilaçeve ose mbindjeshmërisë ndaj ndonjë prej përbërësve. Mbajeni larg fëmijëve.

  Category:
  Close My Cart
  Close Wishlist
  Recently Viewed Close
  Close

  Close
  Navigation
  Categories