Lecitin

1.800L

Lecitin soje

1200 MG LECITIN NATYRALE

Lecitina është një substancë yndyrore që quhet fosfolipid. Ajo përbëhet kryesisht nga vitaminat B, acid fosforik, kolinë, acid linoleik dhe inositol. Lecitina përmban të gjitha fosfatidet që gjenden natyrshëm në membranat qelizore. Çdo kapsulë Lecitine ju siguron 1200 mg lecitin natyrale të nxjerrë nga soja.

+
 •  Transporti & Kthimet
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: info@supplementalbania.com Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Na pyet direkt

  Lecitin

  1.800L

  Na pyet direkt

    Produkti vjen:  Nën 30 – Dhj 01
    ... vizitorë janë duke e parë tani

    Shpërndaje

  Udhëzime

  Merrni 1 kapsulë çdo ditë, mundësisht me një vakt ushqimor.

  Faktorët alergjik

  Prodhuar në një strukturë që përpunon qumësht, vezë, gluten, soj, kikirikë, arra, peshk dhe përbërës krustaçësh.

  Paralajmërime

  Përdoreni këtë produkt në lidhje me ushqimin si pjesë e një diete të shëndetshme dhe të ekuilibruar, jo si një zëvendësues të saj. MBAJENI LARG FËMIJËVE! Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore!

  Vlerat ushqyese

  Doza: 1 kapsulë
  Doza për paketim: 100
  Sasia për dozë Sasia për dozë
  Lecitin Soje 1200 mg Fosfatdilinositol 108 mg
  nga e cila Fosfatdilkoline 168 mg Acid Linoleik 642 mg
  Close SHPORTA NË SA
  Close Lista e dëshirave
  Recently Viewed Close
  Close

  Close
  Navigation
  Kategoritë