L-carnitine 3000 extreme shot – 25 ml ampoule

4.000L

Sasia: 20 x 25 Ml

 • Një mënyrë e thjeshtë dhe e shpejtë për të plotësuar dietën tuaj me L-karnitinë dhe vitaminë B6 të cilësisë së lartë
 • Ndihmon në funksionin e sistemit nervor (vitamina B6)
 • Ndihmon në mbajtjen e duhur të nivelit energjetik (vitamina B6)

S’ka stok

 •  Transporti & Kthimet
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: info@supplementalbania.com Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Na pyet direkt

  L-carnitine 3000 extreme shot - 25 ml ampoule

  4.000L

  Na pyet direkt

    ... vizitorë janë duke e parë tani

    Shpërndaje

  Përshkrimi

  L-Carnitine 3000 Extreme Shot e krijuar nga specialistët e kompanisë farmaceutike Olimp Laboratories, është një shots  i vogël , i përshtatshëm në përdorim, që përmban një porcion të përqëndruar të 3000 mg L-karnitinë në një ampulë, e pasuruar edhe me vitaminë B6. Të dy përbërësit aktivë janë të sigurtë dhe të një cilësie të lartë si dhe të testuar për metalet e rënda nga Qëndra e Kërkimeve dhe Zhvillimeve të Olimp Labs.

  Duke parë gamën e madhe të brendeve të Olimp Sport Nutrition,  kjo formulë likuide nuk mund të kalonte pa u vënë re. Përdorimi i Liquid Technology lejon që të krijohet një formulë me përthithjen më të shpejtë të mundur të L-karnitinës dhe vitaminës B6. Gjithashtu ampula e vogël mund të merret me vete kudo dhe të konsumohet atëhere kur të keni nevojë.

   

  Zgjidhni midis shijeve freskuese të portokallit dhe qershisë duke i shtuar dietës tuaj L-karnitinën dhe vitaminën B6.   Kur zgjidhni L-karnitinë 3000 Extreme Shot ju arrini:

   

  1. Një mënyrë të shpejtë dhe të thjeshtë për ti shtuar dietës tuaj L-karnitinë dhe vitaminë B6 të cilësisë së lartë.
  2. Funksionimin e duhur të sistemit nervor (vitamina B6)
  3. Mbjatjen e duhur të nivelit energjitik (vitamina B6)
  4. Reduktoni ndjenjën e lodhjes (vitamina B6)
  5. Mbani në normë metabolizimin e glikogjenit dhe proteinave

   

  L-Carnitine 3000 Extreme Shot është një suplement ushqimor dhe nuk duhet të zëvendësojë një dietë ushqimore të balancuar , por vetëm duhet ta plotësoje atë.

  Rekomandohet të ndiqet një dietë e balancuar dhe mënyrë jetese e shëndetshme.

  Përbërësit

  Ujë, 12% L-karnitinë, Regullator Aciditeti – Acid Citrik; Vit. B6 (Piridoksinë hidrokloride), Ëmbëlsues – Sucralozë, Açesulfame K, Lëndë Konservuese – E 202, Aroma, Ngjyrues: Beta-Karoten.

  Vlerat ushqyese

  Të dhënat për doze
  për 1/2  ampulë (12,5ml) Për 1 ampulë (25ml)
  L-karnitinë 1500 mg 3000 mg
  Vitamine B6 1,4 mg (100%*) 2,8 mg (100%*)

  Rekomandime

  Konsumoni ½ e ampulës  (12.5ml) 2 herë në ditë rreth 30 minuta para vaktit ushqimor ose stërvitjes.pas hapjes mund të ruhet në frigorifer për 24 orë. Tunde përpara përdorimit. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore.

  Suplementet ushqimore nuk duhet të zëvendësojnë një dietë ushqimore të balancuar . Të ruhet në vende të pa-arritshme nga fëmijët. Rekomandohet të ndiqet një dietë e balancuar dhe mënyrë jetese e shëndetshme

  Kategoria:
  Close SHPORTA NË SA
  Close Lista e dëshirave
  Recently Viewed Close
  Close

  Close
  Navigation
  Kategoritë