Koenzimë Q10 50 mg

2.000L

Koenzima Q10 (Co-Q10) është një substancë e ngjashme me vitaminën e pranishme në mitokondrinë e qelizave tona. Ajo merr pjesë në frymëmarrjen aerobike, e cila gjeneron një pjesë të energjisë së trupit të njeriut në formën e ATP-së. Koenzima Q10 mund të sintetizohet në shumicën e indeve njerëzore dhe gjendet gjerësisht në natyrë, duke përfshirë ushqimet. Ajo gjithashtu mund të konsumohet nëpërmjet shtesave ushqimore si p.sh. kapsulat tona me Koenzimë Q-10. Kjo formulë përmban 50 mg Koenzimë Q-10 për kapsulë!

+
 •  Transporti & Kthimet
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: info@supplementalbania.com Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Na pyet direkt

  Koenzimë Q10 50 mg

  2.000L

  Na pyet direkt

    Produkti vjen:  Gus 13 – Gus 14
    ... vizitorë janë duke e parë tani

    Shpërndaje

  Udhëzime

  Merrni 1 kapsulë 3 herë në ditë, mundësisht me një vakt ushqimor.

  Faktorët alergjik

  Prodhuar në një strukturë që përpunon qumësht, vezë, gluten, soje, kikirikë, arra, selino, peshk dhe përbërës të krustaçeve.

  Paralajmërime

  Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore! Mbajeni larg fëmijëve! Përdoreni këtë produkt në lidhje me ushqimin si pjesë e një diete të shëndetshme dhe të ekuilibruar dhe jo si një zëvendësues të saj.

  Vlerat ushqyese

  Doza: 3 Kapsula
  Doza për Shishe: 33
  Sasia për Dozë
  Koenzomë Q-10 150 mg
  Close SHPORTA NË SA
  Close Lista e dëshirave
  Recently Viewed Close
  Close

  Close
  Navigation
  Kategoritë