Knockout 2.0

4.500L

Olimp KNOCKOUT TM 2.0 – Suplement ushqimor pluhur. Me ëmbëlsues. Produkti përmban një dozë të lartë të beta-alaninës dhe L-argininës, si dhe L-citrulinës, taurinës dhe kafeinës. Formula plotësohet edhe me ekstrakte bimore (piper kajen dhe piper i zi). Suplement ushqimor i destinuar për të rriturit.

Përfitimet kryesore

 • Suplement para-stërvitor me cilësi të lartë me kafeinë
 • Qëndrueshmëri, përqendrim, vigjilencë (kafeina)
 • 305 g
  Hurry up! Sale end in:
Spastroje
+
 •  Transporti & Kthimet
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: info@supplementalbania.com Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Na pyet direkt

  Knockout 2.0

  4.500L

  Na pyet direkt

    Produkti vjen:  Gus 13 – Gus 14
    ... vizitorë janë duke e parë tani

    Shpërndaje

  Përshkrimi

  Olimp KNOCKOUT TM 2.0 – Suplement ushqimor pluhur. Me ëmbëlsues.
  Produkti përmban një dozë të lartë të beta-alaninës dhe L-argininës, si dhe L-citrulinës, taurinës dhe kafeinës. Formula plotësohet edhe me ekstrakte bimore (piper kajen dhe piper i zi). Suplement ushqimor i destinuar për të rriturit.

  Përbërësit

  Beta-alaninë, L-Argininë Hidroklorur, L-Citruline, Taurinë, Tregullues të Aciditetit – Acid Citrik; Aromatizues, Kafeinë, Agjent Kundër Formimit – Dioksid Silikoni; Ëmbëlsues – Açesulfame K, Sukralozë; Ekstrakti i Piperit të Kuq ( Capsicum Annuum  L., Fruta), Ekstrakti i Piperit të Zi ( Piper Nigrum  L., Fruta), Ngjyrat: Karotenet (A), Karmina s  (B), Riboflavina (C), E 150c (D), E 150d (E), E 133 (F), Blu e Patentuar V (G), Karmine Indigo (H), Klorofile dhe Klorofilinë (I), Kurkumin (J), Antocianin (K), Ekstrakt Paprika (L), Betaninë (M) , Karboni Vegjetal (N).

  (A)-(Z) – Në varësi të shijes së produktit për përbërësit e përdorur, shihni simbolet (AZ) pranë datës së skadencës .

  Prodhuar në një vend prodhimi që përdor derivate të qumështitvezëvesojës arravekikirikëvedrithërave që përmbajnë glutenpeshkutkrustaçëve dhe molusqeve .

  Vlera ushqyese

   

  Informacione Ushqyese
  1 Porcion (6,1 g Pluhur)
  Beta-Alaninë 2100 mg
  L-Argininë 1100 mg
  L-Citrulinë 600 mg
  Taurina 600 mg
  Kafeina 200 mg
  Ekstrakt i Piperit të Kuq ( Capsicum Annuum  L.) 25 mg
  nga i Cili Kapsaicina (8%) 2,0 mg
  Ekstrakt i Piperit të Zi ( Piper Nigrum  L.)
  nga i Cili Piperinë (95%)
  7,5 mg
  7,1 mg

   

  Përdorimi

  Merrni 1 porcion (6,1 g pluhur) në ditë rreth 30 minuta para stërvitjes. Shtoni 1 porcion (6,1 g = ½ lugë) në 250 ml ujë. Konsumojeni direkt pas përgatitjes.

  Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Suplementet ushqimore nuk duhet të përdoren si zëvendësuese të një diete të larmishme dhe të ekuilibruar. Rekomandohet një dietë e larmishme dhe e ekuilibruar dhe një mënyrë jetese e shëndetshme. Mbajeni larg fëmijëve.

  Faktorët alergjik

  Prodhuar në një vend prodhimi që përdor derivate të qumështit, vezëve, sojës,  arrave, kikirikëve, drithërave që përmbajnë gluten, peshkut, krustaçëve dhe molusqeve .

  Paralajmërime

  KNOCKOUT TM 2.0 përmban kafeinë . Nuk rekomandohet për fëmijët ose gratë shtatzëna (përmbajtja e kafeinës: 200 mg/dozë ditore).
  Gjithashtu, produkti nuk duhet të përdoret gjatë gjidhënies, në rast të sëmundjeve të sistemit të qarkullimit të gjakut ose në rast të mbindjeshmërisë ndaj ndonjërit prej përbërësve të formulës. Mos e tejkaloni marrjen ditore prej 400 mg kafeinë nga të gjitha burimet ose një dozë të vetme prej 200 mg kafeinë. Mos konsumoni në të njëjtën kohë produkte të tjera që përmbajnë kafeinë (p.sh. suplemente të tjera ushqimore, kafe). Mos e përdorni në lidhje me alkoolin. Mos e përdorni para gjumit ose gjatë orëve para gjumit. Disa individë mund të përjetojnë një ndjesi shpimi gjilpërash ose mpirje pas konsumimit. Ky është një efekt i përkohshëm që i atribuohet efektit të fortë të beta-alaninës. Nuk ndikon në shëndetin. Mund të ndodhë sediment, i cili nuk ndikon në cilësinë dhe efektin e produktit.

  Close SHPORTA NË SA
  Close Lista e dëshirave
  Recently Viewed Close
  Close

  Close
  Navigation
  Kategoritë