MYP Kapsula ZMA®

3.000L

ZMA® është një përzierje unike e zinkut, magnezit dhe vitaminës B6 – duke ofruar një sër përfitimesh për trupin tuaj si zinku, i cili ndihmon në ruajtjen e niveleve normale të testosteronit.1 Është një shtesë e shkëlqyer për dietën tuaj të përditshme, pavarësisht nëse dëshironi të performoni në palestër ose në fushë.

Përfitimet Kryesore:

 • Zinku ruan nivele normale të testosteronit
 • Magnezi mbështet sistemin nervor
 • Magnezi mbështet funksionin normal të muskujve
 • Vitamina B6 redukton lodhjen

S’ka stok

 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  MYP Kapsula ZMA®

  3.000L

  Ask a Question

    ... people are viewing this right now

    Share

  Përshkrimi

  ZMA® është një përzierje unike e zinkut, magnezit dhe vitaminës B6 – duke ofruar një sër përfitimesh për trupin tuaj si zinku, i cili ndihmon në ruajtjen e niveleve normale të testosteronit.1 Është një shtesë e shkëlqyer për dietën tuaj të përditshme, pavarësisht nëse dëshironi të performoni në palestër ose në fushë.

  Përfitimet Kryesore:

  • Zinku ruan nivele normale të testosteronit
  • Magnezi mbështet sistemin nervor
  • Magnezi mbështet funksionin normal të muskujve
  • Vitamina B6 redukton lodhjen

  Pse të zgjidhni produktin tonë?

  Zinku ndihmon në ruajtjen e niveleve të testosteronit, 1 ndërsa mbështet mbrojtjen tuaj natyrale pas një stërvitje të vështirë.1

  Magnezi ndihmon për të mbajtur muskujt dhe kockat tuaja të punojnë normalisht,2 ndërsa vitamina B6 është shtuar në përzierje për të mbështetur metabolizmin tuaj3 – e rëndësishme pavarësisht nga qëllimet tuaja të fitnesit.

  1. Zinku kontribuon në ruajtjen e niveleve normale të testosteronit në gjak, dhe kontribuon në funksionimin normal të sistemit imunitar.
  2. Magnezi mbështet funksionimin normal të sistemit nervor, kontribuon në funksionimin normal të muskujve dhe luan një rol në ruajtjen e kockave të shëndetshme.
  3. Vitamina B6 kontribuon në reduktimin e lodhjes dhe lodhjes, një metabolizëm normal që prodhon energji dhe rregullimin e aktivitetit hormonal.

  Përbërësit

  ZMA® (Citrat Magnezi, Oksid Magnezi, Aspartat Zink, Zink L-Monomethionine, Vitamina B6), Mbështjellja e Kapsulës (Hipromelozë).

  Vlera ushqyese

  Madhësia e Porcionit – 1 Kapsulë
  Porcine për Paketim – 90 (90 kapsula), 270 (270 kapsula)

  Vlerat ushquese
  Shërbim ditor 1 kapsulë
  Magnez 150 mg 40%*
  Zink 10 mg 100%*
  Vitamina B6 3,5 mg 250%*

  * Vlera e referencës ushqyese

  Alergjenët

  ALERGJENËT: Prodhuar në një objekt që trajton edhe qumështin.

  Përdorimi

  Merrni 1 kapsulë në ditë, mundësisht me stomak bosh, 30-60 minuta para gjumit. Për rezultate më të mira, shmangni marrjen me bulmet ose ushqime ose suplemente të tjera që përmbajnë kalcium.

  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories