NT Inosine (100 kaps)

2.500L

Inozina prodhohet në trupin e njeriut, dhe struktura e saj kimike lidhet me adenozinën, e cila përfshihet në adenozin-trifosfatin (ATP), i cili është burimi i energjisë gjatë punës së secilit muskul. Ky produkt është i popullarizuar me atletët që fokusohen në qëndrueshmëri, si dhe në performancën e sporteve të forcës.

+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  NT Inosine (100 kaps)

  2.500L

  Ask a Question

    Estimated Delivery: Sht 28 – Sht 29
    ... people are viewing this right now

    Share

  Përshkrimi

  Inozina prodhohet në trupin e njeriut, dhe struktura e saj kimike lidhet me adenozinën, e cila përfshihet në adenozin-trifosfatin (ATP), i cili është burimi i energjisë gjatë punës së secilit muskul. Ky produkt është i popullarizuar me atletët që fokusohen në qëndrueshmëri, si dhe në performancën e sporteve të forcës.

  Përbërësit

  Përbërës: inozinë, kapsulë xhelatinoze (xhelatinë, agjentë ngjyrues oksid hekuri).

  Vlerat ushqyese

  Vlerat Ushqyese
  100 g  4 kapsula
  Inozinë 83,3 g 2000 mg

  1 kapsulë: 600 mg. Pesha neto: 60 g.

  Përdorimi

  Doza e rekomanduar: përdorni 24 kapsula 30 minuta para aktivitetit fizik, doza maksimale ditore është 4 kapsula. Shpëlajeni me një sasi të mjaftueshme uji. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar!

  Paralajmërime

  Suplement ushqimor. Nuk zëvendëson një dietë të larmishme. Nuk është i destinuar për fëmijët, gratë shtatzëna ose gjidhënëse. Mbajeni larg fëmijëve! Mbajeni larg nxehtësisë, ngricave dhe lagështisë.

  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories