Hyper Carnitine

3.000L

Açetil L-Karnitine (ALC) është forma e avancuar, e açetiluar e L-Karnitinës. Karnitina është e rëndësishme në oksidimin përfundimtar (djegien) e yndyrave në trup, ndërsa pjesa açetil mund të përdoret për të ruajtur nivelet e açetil-CoA.

 • 90 kaspula

S’ka stok

 •  Transporti & Kthimet
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: info@supplementalbania.com Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Na pyet direkt

  Hyper Carnitine

  3.000L

  Na pyet direkt

    ... vizitorë janë duke e parë tani

    Shpërndaje

  Përshkrimi

  Açetil L-Karnitine (ALC) është forma e avancuar, e açetiluar e L-Karnitinës. Karnitina është e rëndësishme në oksidimin përfundimtar (djegien) e yndyrave në trup, ndërsa pjesa açetil mund të përdoret për të ruajtur nivelet e açetil-CoA. ALC mund të kalojë lehtësisht barrierën gjak-tru te njerëzit, prandaj ka edhe më shumë efekte neurologjike!

  ALC është një nga versionet më të njohura të L-Karnitinës. HYPER CARNITINE jonë përmban 1000 mg përbërës aktiv ALC në një kapsulë!

  Përbërësit

  Açetil L-Karnitine HCl, Agjent Kundër Mbajtjes (Stearat Magnezi), Xhelatinë Gjedhi, Ngjyra (Dioksid titani)

  Vlera ushqyese

  Numri i Porcioneve: 90 (90 kap.)

  Vitamina dhe minerale (përbërës të tjerë)
  1 kapsulë NRV3
  Açetil L-Karnitine HCl 1000 mg
  prej të Cilave L-Karnitinë e Pastër 653 mg

  3NRV%: Vlera referuese e lëndëve ushqyese për të rriturit.

  Përdorimi

  Merrni 1 kapsulë në ditë me stomakun bosh, gjëja e parë çdo mëngjes.

  Faktorët alergjik

  Prodhuar në një ambient që përpunon qumësht, vezë, gluten, soje, kikirikë, arrat e pemëve, selino, peshk dhe butakë!

  Paralajmërime

  Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore! Produkti nuk është një zëvendësues i një diete të ekuilibruar dhe një mënyrë jetese të shëndetshme! Mbajeni larg fëmijëve të vegjël!

  Close SHPORTA NË SA
  Close Lista e dëshirave
  Recently Viewed Close
  Close

  Close
  Navigation
  Kategoritë