Gold-Vit A+E

1.300L

Një suplement ushqimor që përmban vajin e evening primerose, të standartizuar për përmbajtjen e acidit gama-linoleik(GLA), vitamin A, vitamin E dhe biotinë. Vitamina A ndihmon në mirëmbajtjen e lëkurës. Biotina në formën e kapsulave shumë të vogla ndihmon në shëndetin e lëkurës dhe flokëve.

+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: info@supplementalbania.com Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  Gold-Vit A+E

  1.300L

  Ask a Question

    Estimated Delivery: Shk 07 – Shk 08
    ... people are viewing this right now

    Share

  Sasia: 30 kapasula

  Përshkrimi

  Një suplement ushqimor që përmban vajin e evening primerose, të standartizuar për përmbajtjen e acidit gama-linoleik(GLA), vitamin A, vitamin E dhe biotinë. Vitamina A ndihmon në mirëmbajtjen e lëkurës. Biotina në formën e kapsulave shumë të vogla ndihmon në shëndetin e lëkurës dhe flokëve.

  Vitamina E si një antioksidant natyral ndihmon në mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ. Produkti është prodhuar me teknologjinë moderne të Flow Caps Liquid Technology TM duke garantuar një përthithje të shpejtë të përbërësve dhe duke ruajtur cilësinë e lëndëve të përdorura.

  Përbërësit

  Vaj i Oenothera Bienis ; Përbërësit e Kapsulës – Sheqer, Niseshte, D-biotinë; Vaj Misri; DL-Alfa -Tokoferil Açetate, Miks Tokoferol – vit. E, Retinil Palmitate – vit. A, Xhelatin.

  Vlera ushqyese

  Vlera ushqyese
  1 Kapsulë
  Evening Primerose Oil 550 mg (9% GLA)
  Vitamin A 800 µg (100%*)
  Vitamin E 12 mg (100%*)
  Biotinë 100 µg (200%*)

  *NRV – Referenca e Vlerave Ushqyese

  Rekomandime përdorimi

  Qëllimi:
  Ky produkt përdoret nga të rriturit, veçanërisht femrat të cilat kujdesen për paraqitjen e flokëve dhe lëkurës të tyre.

  Rekomandime:
  Merrni 1 kapsulë në ditë pas ushqimit ose sipas udhëzimeve të mjekut tuaj.
  Mos tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Suplementet ushqimore nuk duhet të zëvendësojnë një dietë të balancuar dhe të larmishme. Rekomadohet një dietë e balancuar dhe një mënyrë jetese e shëndetshme.
  Mbajeni në vende të pa-arritshme nga fëmijët.

  Close My Cart
  Close Wishlist
  Recently Viewed Close
  Close

  Close
  Navigation
  Categories