ON Gold Standard Train + Sustain

4.000L

VAZHDONI STËRVITJEN NË NIVELIN TJETËR ME GOLD STANDARD TRAIN + SUSTAIN
Me Gold Standard BCAA Train + Sustain
Para stërvitjes, ju duhet energji dhe përqendrim. Pastaj e ka rradhën mikseri i proteinave pas stërvitjes për të ndihmuar rritjen dhe riparimin e muskujve. Gjatë stërvitjes, Gold Standard BCAA ™ mund t’ju ndihmojë të vazhdoni duke përkrahur sistemin tuaj imunitar dhe ulur lodhjen, kështu që të mund të përfitoni sa më shumë nga stërvitja juaj dhe të jeni gati për të shkuar përsëri. Pluhuri është formuluar të jetë shumë i pijshëm me aroma të lehta për të inkurajuar marrjen e qëndrueshme gjatë gjithë seancave të trajnimit të zgjatur

+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  ON Gold Standard Train + Sustain

  4.000L

  Ask a Question

    ... people are viewing this right now

    Share

  Pesha: 266 gram
  Shijet: Apple – Pear, Cola, Peach – Passion Fruit, Raspberry Pomegranate, Strawberry – Kiwi

  Përshkrimi

  Me Gold Standard BCAA Train + Sustain

  Para stërvitjes, ju duhet energji dhe përqendrim. Pastaj e ka rradhën mikseri i proteinave pas stërvitjes për të ndihmuar rritjen dhe riparimin e muskujve. Gjatë stërvitjes, Gold Standard BCAA ™ mund t’ju ndihmojë të vazhdoni duke përkrahur sistemin tuaj imunitar dhe ulur lodhjen, kështu që të mund të përfitoni sa më shumë nga stërvitja juaj dhe të jeni gati për të shkuar përsëri. Pluhuri është formuluar të jetë shumë i pijshëm me aroma të lehta për të inkurajuar marrjen e qëndrueshme gjatë gjithë seancave të trajnimit të zgjatur.

  • 5 g BCAA në raport 2: 1: 1
  • Vitaminë C për të mbështetur imunitetin
  • Magnez për mbështetjen e muskujve
  • Magnez dhe vitaminë C për të ulur lodhjen dhe plogështinë
  • Formula unike që përmban Rhodiola rosea, elektrolite mbështetëse Wellmune®.
  • E Lehtë, freskuese dhe e shijshme
  • Zgjedhja e Informuar dhe e çertirtifikuar nga Trusted by Sport

  Shtesë ushqimore me BCAA pluhur gati për përzierje, vitaminë C dhe magnez, me ëmbëlsues.

  Shtesat ushqimore nuk duhet të përdoren si zëvendësues i një diete të larmishme. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Mbajeni larg fëmijëve.

  Përdorimi

  Përzieni 2 lugë të me 350 ml ujë të ftohtë.

  SKU: N/A Category:
  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories