ON Gold Standard Pre Advanced

5.000L

 • Për energji intensive, performancë dhe qëndrueshmëri
 • 300 mg kafeinë nga burime natyrale për porcion
 • 6 gram L-Citruline për Rracion
 • 3,2 gram beta-alanine për servirje
  Hurry up! Sale end in:
+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  ON Gold Standard Pre Advanced

  5.000L

  Ask a Question

    Estimated Delivery: Dhj 02 – Dhj 03
    ... people are viewing this right now

    Share

  Përshkrimi

  Për energji intensive, performancë dhe qëndrueshmëri

  GOLD STANDARD PRE-WORKOUT ADVANCED është një version intensiv i pluhurit tonë bazë para stërvitjes. Është krijuar për t’ju ndihmuar të çlironi energji intensive, pompime dhe performancë, në mënyrë që të arrini majat e stervitjes tuaj dhe të shkelqeni ne setin  tuaj të ardhshëm.¹

  Përfitimet:

  • 300 mg kafeinë nga burime natyrale për porcion
  • 6 gram L-Citruline për Rracion
  • 3,2 gram beta-alanine për servirje
  • 5 gram kreatinë monohidrat për porcion
  • 650 mg Përzierje elektrolite për mbështetje hidratimi (kur merret me të paktën 10 ons ujë)¹
  • 222% e vlerës ditore të vitaminës C për porcion

  Përbërësit

  Aromë Natyrale dhe Artificiale, Acid Limoni, Acid Malik, Kafeinë (nga Kokrrat e Çajit dhe/ose Kafesë), Silikat Kalciumi, Dioksidi i Silikonit, Sukralozë, Pluhuri i Lëngut të Panxharit (Ngjyrë).

  Vlera ushqyese

  Porcioni: 20 g (1 Lugë)
  Porcione Për Paketim: 20

  Sasia për Porcion
  Sasia  *DV
  Kalorie 5
  Total Carbohydrate 1 g < 1
  Vitamin C (si Acid Ascorbik) 200 mg 222%
  Vitamin D (si Kolekalçiferol)
  10 mcg
  50%
  Kalcium
  30 mg
  2%
  Magnez 100 mg 24%
  Sodium 100 mg 4%
  L-Citrulinë Mikronizuar 6 g
  Kreatinë Monohidrate
  5 g
  KarnoZyn® Beta-Alanine
  3.2 g
  Kreatinë Nitrate (NO3-T®)
  1.2 g
  Përzierje Elektrolitesh
  650 mg
  Sodium Citrate, Oksid Magnezi, Klorid Potasi

  Kafeinë

  300 mg

  % Vlera ditore bazohet në një dietë me 2000 kalori. Vlerat tuaja ditore mund të jenë më të larta ose më të ulëta bazuar në nevojat tuaja për kalori.

  † Vlera ditore (DV) nuk është përcaktuar.

  Përdorimi

  Përzieni 1 lugë pluhur në 6 deri në 8 ons ujë të ftohtë 15 deri në 30 minuta para stërvitjes.

  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories