ON Gold Standard 100 % Isolate (720 g)

5.000L

 • Izolati i proteinës së hirrës të hidrolizuar dhe ultra të filtruar me cilësi të lartë
 • 25 gram proteina për porcion
 • 5,5 gram BCAA që ndodhin në mënyrë natyrale për shërbim
 • 1 gram karbohidrate për porcion
+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  ON Gold Standard 100 % Isolate (720 g)

  5.000L

  Ask a Question

    ... people are viewing this right now

    Share

  Përshkrimi

  Izolati i proteinës së hirrës të hidrolizuar dhe ultra të filtruar me cilësi të lartë

  Për të krijuar GOLD STANDARD 100% ISOLATE, ne fillojmë duke zgjedhur vetëm proteinën e hirrës me cilësi më të lartë e cila i nënshtrohet një sërë proçesesh të sofistikuara filtrimi për të ‘izoluar’ yndyrën, kolesterolin dhe sheqerin e tepërt. Një pjesë e këtij izolimi të proteinës së hirrës hidrolizohet më pas dhe ndahet në zinxhirë më të vegjël të aminoacideve. Produkti përfundimtar është një proteinë e plotë me tretje të shpejtë që përmban jo më shumë se 1 gram karbohidrate, më pak se një gram yndyrë dhe më shumë se 80% proteinë të pastër për porcion.

  Përfitimet:

  • 25 gram proteina për porcion
  • 5,5 gram BCAA që ndodhin në mënyrë natyrale për shërbim
  • 1 gram karbohidrate për porcion
  • 4 gram aminoacide esenciale natyrale për porcion
  • 4,3 gram glutamine dhe acid glutamik natyral për porcion
  • Përafërsisht 80% proteinë e pastër për shërbim
  • Shije e këndshme në 6 deri në 8 ouncë  ujë të ftohtë
  • Pa gluten

  Testuar për substanca te ndaluara

  Vlerat ushqyese

  Përdorimi

  Hudhni rreth një lugë pluhur në 6 deri në 8 ons lëngu ujë të ftohtë ose qumësht dhe përzieni, tundeni ose përziejeni për 30 sekonda derisa të treten. Për rezultate më të mira, përzieni shake-in tuaj 30 deri në 60 minuta pas stërvitjes ose përdoreni si një snak në çdo kohë. Për të rriturit e shëndetshëm, konsumoni mjaftueshëm proteina për të përmbushur kërkesat tuaja ditore për proteina me një kombinim të ushqimeve me proteina të larta dhe suplementeve proteinike gjatë gjithë ditës si pjesë e një programi të ekuilibruar, diete dhe ushtrimesh.

  SKU: N/A Category:
  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories