Gold-Omega 3 Sport Edition

2.500L

Është dieta juaj e pasur aq sa duhet me acide yndyrore Omega3? Nëse jo, atëherë ndryshojeni atë! Acidet yndyrore Omega 3, të cilat futen në grupin acideve yndyrore të pangopura , janë jashtëzakonisht të çmuara për funksionimin e organizmit dhe nuk mund të sintetizohen prej tij. E vetmja mënyrë për të pasuruar dietën tuaj me Omega 3 është duke përdorur suplemente me cilësi të lartë. Për këtë qëllim specialistët e kompanisë farmaceutike të Olimp Laboratories kanë krijuar Gold Omega Sport Edition,në laboratorët e tyre modern. Suplementi përmban vaj peshku të ujrave të ftohta të përqëndruar dhe të një cilësie të lartë, që siguron 65% Omega 3, duke përfshirë EPA dhe DHA që kontribuojnë në funksionimin normal të zemrës.

 • Një furnizim i shpejtë i dietës tuaj me acide yndyrore Omega 3 të cilësisë së lartë
 • Sasi të larta të EPA dhe DHA
 • Përmbajtja e vitaminave ndihmon në mbrojtjen e qelizës nga stresi oksidativ

S’ka stok

 •  Transporti & Kthimet
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: info@supplementalbania.com Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Na pyet direkt

  Gold-Omega 3 Sport Edition

  2.500L

  Na pyet direkt

    ... vizitorë janë duke e parë tani

    Shpërndaje

  Sasia: 120 Kapsula Xhelatinoze

  Përshkrimi

  Produkti më i shitur i brendit Olimp Sport Nutrition, që rekomndohet për sportistë profesionistë por edhe ato amatorë është pasuruar me vitaminë E. Secili prej elementëve është testuar për metalet e rënda dhe vetëm përbërës me cilësi të lartë janë përdorur në proçesin e prodhimit, gjë që tregon për cilësinë e lartë dhe sigurinë gjatë përdorimit të Gold Omega 3 Sport Edition.
  Ky suplement nuk duhet të konsiderohet si një zëvendësues i një diete të balancuar ushqimore. Suplementet janë vetëm një shtesë që bëjnë të mundur plotësimin e nevojave ditore me përbërësit që iu nevojiten organizmit tuaj. Rekomandohet të ndiqni një dietë të balancuar dhe të larmishme dhe një mënyrë jetese të shëndetshme.

  Kur merrni Gold Omega 3 Sport Nutrition ju përfitoni këto benefite:

  • Furnizim të shpejtë me acide yndyrore Omega 3 të cilësisë së lartë
  • Sasi të larta të EPA dhe DHA
  • Përmbajta e vitaminës E ndihmon në mbrojtjen e qelizës nga stresi oksidativ
  • Funksionimin normal të zemrës *, të trurit * * dhe të shikimit * *.
  • Një rrugë e thjeshtë dhe e përshtatshme duke përdorur kapsulat lehtësisht të përtypshme.

  *efekti i dëshiruar arrihet kur përdoren 250 mg EPA dhe DHA në ditë
  * *efekti i dëshiruar arrihet kur përdoren 250 mg DHA në ditë.

  Përbërësit

  Vaj Peshku i Përqëndruar (burim i acidit omega-3), D-Alfa-Tocoferol – vit. E, Kapsulë Xhelatinoze, Glicerol, Ujë.

  Vlera ushqyese

  Vlera ushqyese
  1 kapsule
  Yndyra (Vaj Peshku): 1000 mg
  Nga të cilat:
  Acid Eikosapentanoik 33% EPA 330 mg
  Acid Dokosahekzanoik  22% DHA 220 mg
  Acide Yndyrore Omega 3 të tjera 10% 100 mg
  Vitamin E 12 mg (100%*)

  *Referenca e Vlerave Yshqyese

  Rekomandime përdorimi

  Rekomandohet të përdoret 1 kapsulë në ditë. Produkti përdoret si suplement ushqimor për të rriturit. Mos tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Suplementet ushqimore nuk duhet të zëvendësojnë një dietë të shumllojshme dhe të balancuar. Duhet ndjekur një mënyrë jetese e shëndetshme. Ruajeni në vende të pa-arritshme nga fëmijët.

  Close SHPORTA NË SA
  Close Lista e dëshirave
  Recently Viewed Close
  Close

  Close
  Navigation
  Kategoritë