Glucosamine plus sport edition

2.000L

60 kapsula

Suplement ushqimor në kapsula, përmban glukozaminë sulfate, kondroitinë sulfate dhe vitaminë C.
Ky Produkt ju furnizon me glukozaminë sulfate,kondroitinë sulfate dhe vitaminë C të cilat kontribuojnë në prodhimin e kolagjenit në organizëm për një funksion normal të kockave dhe artikulacioneve.

S’ka stok

 •  Transporti & Kthimet
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: info@supplementalbania.com Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Na pyet direkt

  Glucosamine plus sport edition

  2.000L

  Na pyet direkt

    ... vizitorë janë duke e parë tani

    Shpërndaje

  Kapsula: 60

  Përbërësit

  67,7% Glukosaminë Sulfate 2KCl (nga krustacët), 10,2% Kondroitinë Sulfate, Agjent Mbushës – Celulozë Mikrokristaline; Agjent Kunder-Ngjitjes – Sulfat Magnezi të Acideve Yndyrore; 0,6% Acid L-Askorbik – Vitamin C, Kapsulë (Xhelatinë, Ngjyrues: E 171).

  Vlerat ushqyese

  2 kapsula 3 kapsula
  Glukosaminë sulfate 2KCl nga  e cila: Glukosaminë sulfate                           1333,3 mg (1000 mg) 2000 mg (1500 mg)
  Kondroitinë 200 mg 300 mg
  Vitamin C 12 mg (15%*) 18 mg (22,5%*)

  Përdorimi

  Merrni 1 kapsulë 2 herë në ditë me një vakt ushqimor. Rekomandohet të perdoret për 6-8 javë. Mos e tejkaloni dozen e rekomanduar ditore. Suplementet ushqimore nuk duhet të perdoren si zëvëndësues të një diete të balancuar dhe të shumëllojshme. Rekomadohet te ndiqet një regjim ushqimor i balancuar dhe një mënyrë jetese e shëndetshme.

  Kujdes: mos e përdorni nese jeni shtatzënë. Nuk rekomadohet për fëmijë dhe adoleshentë. Personat diabetik, femrat që ushqejnë me gji, personat intolerant ndaj glukozës, personat me asmë, me sëmundje të zemrës dhe të qarkullimit të gjakut ose që përdorin antikoagulantë, duhet të konsultohen me mjekun e tyre para përdorimit. Produkti nuk duhet të përdoret në rastet e reaksioneve nga ndonjëri prej përbërësve të tij. Ruajeni në vende të pa-arritshme nga fëmijët.

  Qëllimi

  Produkti është formuluar kryesisht për persona adult që janë të ekspozuar ndaj konsumimit të artkulacione si psh gjatë ushtrimeve fizike.

  Close SHPORTA NË SA
  Close Lista e dëshirave
  Recently Viewed Close
  Close

  Close
  Navigation
  Kategoritë