Ginkoflav Forte

1.500L

 • MEMORJE
 • PËRQËNDRIM
 • QARKULLIM GJAKU

Ginkoflav forte është një supplement që përmban përqëndrime të larta të ekstraktit të ginko bilobës që konvertohen në substancë biologjikisht aktive dhe që ndikojnë në sistemin e qarkullimit të gjakut dhe reduktojnë radikalet e lira.

S’ka stok

 •  Transporti & Kthimet
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: info@supplementalbania.com Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Na pyet direkt
  Ginkoflav Forte

  Ginkoflav Forte

  1.500L

  Na pyet direkt

    ... vizitorë janë duke e parë tani

    Shpërndaje

  Sasia: 60 Kapsula

  Përshkrimi

  Ginkoflav forte është një supplement që përmban përqëndrime të larta të ekstraktit të ginko bilobës që konvertohen në substancë biologjikisht aktive dhe që ndikojnë në sistemin e qarkullimit të gjakut dhe reduktojnë radikalet e lira.

  Përbërësit

  39,5% Ekstrakt nga Gjethet Maidenhair Tree (Ginkgo Biloba), Agjent Mbushës – Celulozë Mikrokristaline, Agjent kundër Ngjitjes –Stearat Magnezi, Kapsula (Xhelatinë, Ngjyrues: E 171).

  Vlera ushqyese

  Vlera ushqyese
  1 kapsulë
  Ekstrakt Ginkgo Biloba   80 mg
  nga i cili:
  Ginkgo Flavone Glikoside  (24%) 19,2 mg
  Ginkgolide  (Terpene Laktone) 6% 4,8 mg

  Rekomandime përdorimi

  Rekomandime:
  Rekomandohet 1 kapsulë në ditë pas ushqimit.
  Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Suplementet ushqimore nuk duhet të zëvendësojnë një dietë të larmishme dhe të balancuar. Rekomandohet një dietë e balancuar dhe një stil jetese i shëndetshëm. Ruajeni në vende të pa-arritshme nga fëmijët.

  Close SHPORTA NË SA
  Close Lista e dëshirave
  Recently Viewed Close
  Close

  Close
  Navigation
  Kategoritë