Ginkgo Biloba

1.200L

Për performancën perceptuese

27% Ginko Flavone Glikoside

Ekstrakti i gjetheve të ginkos përmban disa substanca bimore si ginkolide dhe bilobalide të cilat tradicionalisht janë përdorur për ruajtjen e performancës perceptuese dhe mikrocirkulacionit të duhur. Produkti ynë Ginkgo Biloba përmban bimë me cilësi të lartë të standardizuar për të siguruar 27% Ginkgo Flavone Glikoside.

+
 •  Transporti & Kthimet
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: info@supplementalbania.com Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Na pyet direkt

  Ginkgo Biloba

  1.200L

  Na pyet direkt

    Produkti vjen:  Nën 30 – Dhj 01
    ... vizitorë janë duke e parë tani

    Shpërndaje

  Udhëzime

  Merrni 1 kapsulë dy herë në ditë, mundësisht me vakte ushqimore.

  Faktorët alergjik

  Prodhuar në një objekt që përpunon qumësht, vezë, gluten, soj, kikirikë, arra, peshk dhe përbërës krustaçësh.

  Paralajmërime

  Përdoreni këtë produkt në lidhje me ushqimin si pjesë e një diete të shëndetshme dhe të ekuilibruar, jo si një zëvendësues të saj. Mos e përdorni nëse keni ndonjë lloj gjëndjeje shëndetsore, merrni medikamente ose para procçedurave mjekësore. Gjithashtu shmangeni nëse jeni shtatzënë ose me gji. Konsultohuni me mjekun tuaj para përdorimit!

  MBAJENI LARG FËMIJËVE!

  Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore!

  Vlerat ushqyese

  Doza: 2 kapsula
  Doza për paketim: 50
  Sasia për dozë
  Ekstrakt Ginkgo Biloba (27%) 120 mg
  Close SHPORTA NË SA
  Close Lista e dëshirave
  Recently Viewed Close
  Close

  Close
  Navigation
  Kategoritë