Garlicin

800L

Suplement ushqimor që përmban ekstrakt të hudhrës (Allium Sativum), një burim i pastër i alicinës. Hudhra ndihmon në shëndetin e zemrës dhe të sistemit kardiovaskular, si dhe ka një efekt pozitiv në mbjatjen e kolesterolit dhe të yndyrnave në gjak në nivele optimale .Ndihmon në forcimin e imunitetit të organizmit. Ky produkt përdoret nga të rriturit të cilët dëshirojnë një sistem kardiovaskular të shëndetshëm. Gjithashtu rekomandohet edhe për personat me imunitet të dobët.

S’ka stok

 •  Transporti & Kthimet
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: info@supplementalbania.com Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Na pyet direkt

  Garlicin

  800L

  Na pyet direkt

    ... vizitorë janë duke e parë tani

    Shpërndaje

  Sasia: 30 Kapsula

  Përshkrimi

  Suplement ushqimor që përmban ekstrakt të hudhrës (Allium Sativum), një burim i pastër i alicinës. Hudhra ndihmon në shëndetin e zemrës dhe të sistemit kardiovaskular, si dhe ka një efekt pozitiv në mbjatjen e kolesterolit dhe të yndyrnave në gjak në nivele optimale .Ndihmon në forcimin e imunitetit të organizmit. Ky produkt përdoret nga të rriturit të cilët dëshirojnë një sistem kardiovaskular të shëndetshëm. Gjithashtu rekomandohet edhe për personat me imunitet të dobët.

  Përbërësit

  66,7% Ekstrakt Hudhre(Alium Sativum L.), Agjent Mbushës – Celulozë Mikrokristaline, Agjent Kundër Ngjitjes — Kripëra të Acideve Yndyrore të Magnezit , Kapsula (Xhelatinë, Ngjyrues: E 171)

  Vlera ushqyese

  Vlera ushqyese
  1 kapsulë
  Ekstrakt  Hudhre (2% Alicin) 2000 μg
  nga i cili:
  Alicin 4000 μg
  Tiosulfinate 7000 μg
  Alliin 7000 μg
  Gamma-Glutamilcisteinë 7600 μg

  Rekomandime përdorimi

  Qëllimi:
  Ky produkt është një suplement ushqimor që ndihmon në shëndetin e zemrës, sistemit të qarkullimit të gjakut dhe imunitetit.

  Rekomandime:
  Rekomandohet 1 kapsulë në ditë pas ushqimit. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Suplementet ushqimore nuk duhet të zëvendësojnë një dietë të larmishme dhe të balancuar. Rekomandohet një dietë e balancuar dhe një stil jetese i shëndetshëm. Ruajeni në vende të pa-arritshme nga fëmijët.

  Close SHPORTA NË SA
  Close Lista e dëshirave
  Recently Viewed Close
  Close

  Close
  Navigation
  Kategoritë