Fortest

4.500L

 • Rritës i epshit është menduar për burra mbi 35 vjeç
 • Mbështet  libidon dhe funksionet seksuale (ekstrakt rrënjë MaKa, shafran)
 • Ndihmon për të ruajtur nivelin e duhur të testosteronit në gjak (zink)
 • Ndihmon në funksionimin e duhur të sistemit nervor, zvogëlimin e lodhjes  dhe rregullimin e aktivitetit hormonal (vitamina B6)
 • Nuk përmban substanca të konsideruara si doping
 • Sasia, 120 kapsula

S’ka stok

 •  Transporti & Kthimet
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: info@supplementalbania.com Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Na pyet direkt

  Fortest

  4.500L

  Na pyet direkt

    ... vizitorë janë duke e parë tani

    Shpërndaje

  Përshkrimi

  Kohët e fundit nuk keni qenë në formën më të mirë? Libidoja juaj nuk është aq e lartë sa dikur? Ju rrallë keni dëshirë për të kryes marrdhënie? Është  koha ta ndryshojmë dhe të kthehemi në jetë! Kujdesuni për epshin tuaj dhe nivelin e duhur të testosteronit! Kërkoni për libidobooster-in e ri të Olimp Sport Nutrition Fortest! Shtesa dietike është një formulë e re, me shumë përbërës, e sigurt për t’u përdorur, pa substanca që zakonisht konsiderohen si doping! Fortest jo vetëm që është zgjedhur siç duhet, me cilësi të lartë dhe testuar për pastërtinë e përbërësve.

  Eshte  një çelës i maskulinitetit tuaj! Kjo është për shkak të përbërësve që ndikojnë pozitivisht në epshin mashkullor (Maka), funksionin seksual (shafranin) dhe mirëmbajtjen e nivelit normal të testosteronit në gjak (zink)!Një përbërje e re e krijuar nga shkencëtarët nga Qendra e Kërkimit dhe Zhvillimit të Olimp Labs të kompanisë farmaceutike Olimp Laboratories përmban ekstrakte natyrore të bimëve (përfshirë rrënjën Maka, farat e fenugreekut, shafranit, manjolës kineze-hardhisë), të cilat janë pasuruar me zink në formë të kelatit aminoacid shumë të absorbueshëm të Albion dhe me vitaminën B6. Ajo që e dallon libidobooster Olimp nga shtesat e tjera të këtij lloji, është prania e përbërësve të rinj, por që po fitojnë popullaritet: Shilajit, pelte mbretërore e liofilizuar dhe ekstrakti i sipërpërmendur i shafranit, të cilët stimulojnë epshin dhe mbështesin arritjen dhe mbajtjen e ereksionit!Shihni vetë se si funksionon Olimp Fortest dhe kthehuni në formë!

  •  Një përbërje inovative e përbërësve me cilësi të lartë
  • Libidobooster është menduar për burra mbi 35 vjeç
  • Ai mbështet epshin dhe funksionet seksuale (ekstrakt i rrënjë Maka, shafran)
  • Ndihmon për të ruajtur nivelin e duhur të testosteronit në gjak (zink)
  • Ndihmon në funksionimin e duhur të sistemit nervor, zvogëlimin e plogështisë dhe lodhjes së përjetuar dhe rregullimin e aktivitetit hormonal (vitamina B6)
  • Nuk përmban substanca të konsideruara si doping.

  Vlerat ushqyese

  Vlera ushqyese
  4 Kapsula
  Ekstrakt Maka (Lepidium Meyenii Walp.) 1000 mg
  Peltë Mbretërore e Tharë nga Ngrirja (Apis Mellifica) 100 mg
  Ekstrakt Shafrani (Crocus Sativus L.) 30 mg
   Nga të cilat: Krocin (5%) 1,5 mg
   Përzierja PRO-TEST:
   Ekstrakt Fenugreek (Trigonella Foenum-Graecum L.)  600 mg
  Prej të cilave: Saponina (50%) 300 mg
  Shilajit (Asphaltum Punjabianum) 500 mg
  Nga të cilat: Acidi Fulvik (50%) 250 mg
  Zink 6,5 mg (65% *)
  Agjentët kundër Lodhjes:
  Ekstrakt Shisandra Kinensis (Shisandra Kinensis (Turcz.) Baill.) 100 mg
   Prej të cilave: Shisandrins (9%) 9 mg
   Vitamina B6 3,5 mg (250% *)

  Rekomandime

  Merrni 2 kapsula 2 herë në ditë pas ngrënies (në mëngjes dhe në mbrëmje), duke pirë me një sasi të madhe uji. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Shtesat ushqimore nuk duhet të përdoren si zëvendësues të një dietë të larmishme dhe të ekuilibruar. Rekomandohet një dietë e larmishme dhe e ekuilibruar dhe një mënyrë jetese e shëndetshme.

  Paralajmërime

  Produkti nuk duhet të përdoret nga fëmijët, gratë shtatzëna me gji, ose në rastin e mbindjeshmërisë ndaj ndonjërit prej përbërësve. Në rast të sëmundjeve (në veçanti të kancerit, miomës së mitrës, sëmundjeve të zemrës, hipotensionit, diabetit) dhe përdorimit të çdo ilaçi, në veçanti ilaçet kundër depresionit, antidiabetikët, ilaçet për hipertensionin, ilaçet kardiake dhe antikoaguluesit, përdorimi i produktit duhet të konsultohet me një mjek. Mos pini alkool gjatë përdorimit. Mbajeni larg fëmijëve.

  Kategoria: Tag:
  Close SHPORTA NË SA
  Close Lista e dëshirave
  Recently Viewed Close
  Close

  Close
  Navigation
  Kategoritë