NT Flexit Gold Drink + Flexit Gold Gel

3.500L

Pija Flexit GOLD dhe Xhel Flexit GOLD përfaqësojnë dy produkte të klasit të parë për kujdesin e nyjeve për jetë aktive.

 • Sasia 400 gram
+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  NT Flexit Gold Drink + Flexit Gold Gel

  3.500L

  Ask a Question

    ... people are viewing this right now

    Share

  Përshkrimi

  Flexit Gold Drink është një pije e menjëhershme e cilësisë së lartë që përmban nëntë substanca aktive, e cila është e popullarizuar jo vetëm në mesin e sportistëve në rast të problemeve me sistemin muskulo-skeletal dhe për mbështetjen aktive të lëvizjes.

  Përmban

  • Peptidi i Kolagjenit të Peshkut Natikol
  • Glukozaminë
  • Kondroitin
  • MSM (metilsulfonilmetan)
  • Vitaminë C
  • Boswellia Serrata
  • Acidi Hialuronik
  • Vitaminë B6
  • Vitaminë D

  Flexit Gold Gel ofron kujdes në zonat e lodhura të muskujve, tendinave dhe kyçeve.

  Përmban

  • Glukozaminë
  • Kondroitin
  • MSM (Metilsulfonilmetan)
  • Boswellia Serrata
  • Vaj Eukalipt dhe Kedri
  • Mentol

  Përbërësit

  Flexit Gold Drink

  Kolagjen i Hidrolizuar i Peshkut 25%, Hidrolizatë Xhelatine, Maltodekstrinë, Kripë Glukozaminë Sulfate Kaliumi (Origjina nga Butakët), Sulfat kondroitin, Acid Citrik Rregullues i Aciditetit, Aromatizues, MSM (2 Ekstrakte Betamiletilawell-Bollfone Beta 20 Wells) Acid, 10 % Açetil-Keto-Beta-Boswellic Acid) – Boswellin® PS, Acid Malik Rregullues i Aciditetit, Acid L-Askorbik (vitamina C), Stabilizues Akacie dhe Çamçakëz Ksantan, Agjentë Anti-Ngurtësues Fosfat Kalciumi dhe Dioksid Silikoni, Ëmbëlsues Sukralozë dhe Steviol-Glikozide, Acid Hialuronik (Kripë Natriumi), Hidroklorur Piridoksine (Vitaminë B6), Kolekalçiferol (Vitaminë D), Agjent Ngjyrues Beta-Karoten. Produkti përmban alergjen peshk dhe krustaçësh. Mund të përmbajë gjurmë të proteinave të sojës dhe qumështit.

  Flexit Gold Gel

  Ujë, Propilen Glikoli, Denat e Alkoolit, Lecitinë, Kopolimer me Akrilate Natriumi, Sulfat Glukozamine, Dimetil Sulfon, Sodium Kondroitin Sulfate, Ekstrakt Boswellia Serrata, Vanilil Butil Eter, Metil Salicilate Glacilate, Mentil Salicilate Vaj, Fenoksietanol, Etilheksilglicerinë, Limonen.

  Vlera ushqyese

  3/4 e Lugës Matëse: 20 g
  Raporti i Hollimit: 20 g në 250 – 300 ml ujë

  * Marrja e referencës
  Paketimi:
  FLEXIT GOLD DRINK 400 g – Shije portokalli
  FLEXIT GOLD GEL 100 ml

  Vlerat ushquese
   100 gr Doza 20 gr
  Vitamina C 500 mg = 625 % * 100 mg = 125 % *
  Vitamina B6 25 mg = 1 786 % * 5 mg = 357 % *
  Vitamina D 37,5 μg = 750 % * 7,5 μg = 150 % *
  Proteina e Kolagjenit 45 000 mg 9 000 mg
  Kondroitin Sulfate 6000 mg 1200 mg
  Glukozamin Sulfate 7500 mg 1500 mg
  Metilsulfonilmetan (MSM) 1500 mg 300 mg
  Ekstrakt Boswellia Serrata 1000 mg 200 mg
  Acidi Hialuronik (Kripë Natriumi) 100 mg 20 mg
  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories