NT Flexit Cold Gel Ice (100 ml)

1.000L

Ofron një kujdes aktiv të lëkurës në zonat e lodhura dhe të rraskapitura të kyçeve, shpinës, tendinave dhe muskujve. Përhapet lehtë dhe absorbohet shpejt me një efekt ftohës të këndshëm.

 • E lehtë për tu përhapur, i shpejtë për t’u thithur
 • Efekt ftohës i këndshëm
 • Glukozaminë
 • Kondroitinë
 • MSM
 • Vaj frutash dëllenjë
 • Vaj mente
 • Arnika montana
 • Mentol
 • Kamfor
+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  NT Flexit Cold Gel Ice (100 ml)

  1.000L

  Ask a Question

    Estimated Delivery: Sht 25 – Sht 26
    ... people are viewing this right now

    Share

  Përshkrimi

  Kompleks i substancave aktive që siguron kujdesin aktiv të lëkurës në zonat e lodhura dhe të rraskapitura të kyçeve, shpinës, tendinave dhe muskujve.

  Kjo formulë origjinale është një kompleks i substancave aktive me një sasi të lartë të MSM-je, sulfat glukozamine, sulfat kondroitine, fruta esenciale të dëllenjës dhe mentes, mentol, kamfor dhe të tjera. Ofron një kujdes aktiv të lëkurës në zonat e lodhura dhe të rraskapitura të kyçeve, shpinës, tendinave dhe muskujve. Përhapet lehtë dhe absorbohet shpejt me një efekt ftohës të këndshëm.

  • E lehtë për tu përhapur, i shpejtë për t’u thithur
  • Efekt ftohës i këndshëm
  • Glukozaminë
  • Kondroitinë
  • MSM
  • Vaj frutash dëllenjë
  • Vaj mente
  • Arnika montana
  • Mentol

  Përbërësit

  Përbërësit – Ujë, Propilen Glikoli, Denat Alkooli, Lecithin, Kopolimer me Akrilate Natriumi, Fenoksietanol, Kamfor, Dimetil Sulfoni, Sulfat Glukozamine, Sulfat Natriumi Kondroitine, Vaj Bime Mentha Avensis,Vaj Mentha Piperita, Etilhekziglicerinë, Vaj Fruti Komunis Juniperis, Ekstrakt Luleje Arnika Montana, Limonin.

  Përdorimi

  Përdorimi: 2-3 herë në ditë aplikoni një sasi të përshtatshme xheli në lëkurë në zonat e kyçeve dhe kurrizit.

  Paralajmërime

  Kujdes: ky produkt është menduar vetëm për përdorim të jashtëm. MOS E PËRDORNI NË RRUGË ORALE! Mbajeni larg fëmijëve. Mos e aplikoni në lëkurë të dëmtuar (mavijosje, plagë të hapura). Shmangni kontaktin me sytë dhe mukozën. Jo i përshtatshëm për fëmijët dhe personat nën 18 vjeç.

  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories