NT Flexit Cold Gel (100 ml)

1.000L

Ofron kujdes aktiv ndaj lëkurës rreth nyjeve të tendosura dhe të lodhura, shtyllës kurrizore, tendinave dhe muskujve. Përhapet lehtë, përthithet shpejt dhe ka një efekt të këndshëm ngrohës.

+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  NT Flexit Cold Gel (100 ml)

  1.000L

  Ask a Question

    Estimated Delivery: Nën 30 – Dhj 01
    ... people are viewing this right now

    Share

  Përshkrimi

  Receta jonë origjinale është një kompleks i zhvilluar posaçërisht nga substanca aktive me një përmbajtje të lartë të MSM-së, sulfat glukozamine, sulfat kondroitine, Boswellia, vajra esencialë nga eukalipti dhe druri i kedrit Atlas, mentol dhe më shumë.

  Ofron kujdes aktiv ndaj lëkurës rreth nyjeve të tendosura dhe të lodhura, shtyllës kurrizore, tendinave dhe muskujve. Përhapet lehtë, përthithet shpejt dhe ka një efekt të këndshëm ngrohës.

  Përbërësit

  Përbërësit: ujë, propilen glikoli, denat e alkooli, lecitinë, kopolimer i akrilateve të natriumit, sulfat glukozamine, dimetil sulfoni, kondroitin sulfate natriumi, ekstrakt boswellia serrata, eter vanilil butili, salicilat metili, mentol, vaj eukalipt, vaj leplantik, globulaoksed, vaj eukalipt, vaj cedrus atlantika, fenoksietanol, etilheksilglicerinë, limonen.

  Përdorimi

  Mënyra e përdorimit: aplikojeni 2-3 herë në ditë në lëkurën rreth kyçeve dhe shtyllës kurrizore.

  Paralajmërime

  Kujdes: ky produkt është menduar për përdorim të jashtëm. Mbajeni larg fëmijëve. Mos e aplikoni në lëkurë të dëmtuar (gërvishtje, plagë të hapura). Shmangni kontaktin me sytë. Jo i përshtatshëm për fëmijët dhe personat nën 18 vjeç.

  Kushtet e ruajtjes: Ruajeni në një temperaturë ndërmjet 5 dhe 25°C. Mbajeni larg nga rrezet e diellit direkte. Mos e ngrini.

  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories