NT Flapjack Gluten Free

200L

Njëvakt krokant dhe i shijshëm plot me  tërshërë, të cilat janë burimi më i mirë natyror i energjisë. Përmban fruta ose arra të zgjedhura me kujdes. Shijojeni në një kombinim të shijshëm frutash, arrash dhe çokollatë të zezë dhe e gjitha kjo PA GLUTEN. Cilësia më e mirë, përbërësit me cilësi më të lartë si dhe një traditë e gjatë e bën këtë produkt PA GLUTEN një ushqim unik që thjesht duhet ta keni!

 • Pa gluten
 • Përmbajtje e lartë e fibrave
 • Pa konservues
  Hurry up! Sale end in:
+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  NT Flapjack Gluten Free

  200L

  Ask a Question

    Estimated Delivery: Sht 25 – Sht 26
    ... people are viewing this right now

    Share

  Përshkrimi

  Njëvakt krokant dhe i shijshëm plot me  tërshërë, të cilat janë burimi më i mirë natyror i energjisë. Përmban fruta ose arra të zgjedhura me kujdes. Shijojeni në një kombinim të shijshëm frutash, arrash dhe çokollatë të zezë dhe e gjitha kjo PA GLUTEN.

  Përshkrimi:

  Njëvakt krokant dhe i shijshëm plot me  tërshërë, të cilat janë burimi më i mirë natyror i energjisë. Përmban fruta ose arra të zgjedhura me kujdes. Shijojeni në një kombinim të shijshëm frutash, arrash dhe çokollatë të zezë dhe e gjitha kjo PA GLUTEN. Cilësia më e mirë, përbërësit me cilësi më të lartë si dhe një traditë e gjatë e bën këtë produkt PA GLUTEN një ushqim unik që thjesht duhet ta keni!

  • Pa gluten
  • Përmbajtje e lartë e fibrave
  • Pa konservues

  Shijet:

  • Çokollatë + banane me çokollatë të zezë
  • Çokollatë + vishnje me çokollatë të zezë
  • Boronicë + boronicë me glazurë kos
  • Çokollatë + kokos me çokollatë të zezë

  Përbërësit

  Çokollatë + Banane me Çokollate të Zezë: tërshëre pa gluten 34 %, çokollatë e zezë 15 % (masë kakaoje, sheqer, gjalpë kakaoje, kakao, emulsifikues lecitin soje, ekstrakt vanilje), shurup glukozë-fruktozë, shurup glukoze, krem ​​me lajthie (sheqer, vaj palme dhe shea, hirrë të thatë, lajthi, kakao, emulsifikues lecitin soje, aromatizues), banane e ëmbëlsuar 5 % (banane 55 %, sheqer, vaj kokosi, aromatizues), çamçakëz akacie, yndyrë bimore (bërthama e palmës, palma, shea), qumësht i plotë i kondensuar dhe i ëmbëlsuar (qumësht, sheqer), kakao, humektant glicerine, emulsifikues lecitin rrepe, aromatizues natyral, antioksidant natyral ekstrakt Origanum vulgare, përzierje antioksiduese e tokoferolëve natyrale.

  Produkti përmban alergjen si qumësht, sojë dhe lajthi. Produkti mund të përmbajë gjurmë të arrave të tjera, kikirikëve dhe susamit.

  Çokollatë + Vishnje: tërshëre pa gluten 34 %, çokollatë e zezë 15 % (masë kakaoje, sheqer, gjalpë kakaoje, kakao, emulsifikues lecitin soje, ekstrakt vanilje), shurup glukozë-fruktozë, shurup glukoze, krem ​​me lajthie (sheqer, vaj palme dhe shea, hirrë e thatë, lajthi, kakao, emulsifikues lecitin soje, aromatizues), vishnje të sheqerosura 5 % (qershi 56 %, sheqer, vaj luledielli, miell orizi), çamçakëz akacie, yndyrë vegjetale (bërthama e palmës, palma, shea), qumësht i plotë i kondensuar dhe i ëmbëlsuar (qumësht, sheqer), kakao, humektant glicerine, aromë natyrale, emulsifikues lecitin rrepe, antioksidant natyral ekstrakt Origanum vulgare, përzierje antioksiduese e tokoferolëve natyral. Produkti përmban alergjen si qumësht, sojë dhe lajthi. Produkti mund të përmbajë gjurmë të arrave të tjera, kikirikëve dhe susamit.

  Çokollatë + Kokosi me Çokollatë të Zezë: tërshëre pa gluten 34 %, çokollatë e zezë 15 % (masë kakaoje, sheqer, gjalpë kakaoje, kakao, emulsifikues lecitin soje, ekstrakt vanilje), shurup glukozë-fruktozë, shurup glukoze 5 % kokos (kokos, dioksid squfuri antioksidant), krem ​​me lajthi (sheqer, vaj palme dhe shea, hirrë e thatë, lajthi, kakao, emulsifikues lecitin soje, aromatizues), çamçakëz akacie, yndyrë bimore (bërthama e palmës, palma, shea), qumësht i plotë i kondensuar dhe i ëmbëlsuar (qumësht, sheqer), kakao, humektant glicerine, emulsifikues lecitin rrepe, aromatizues natyral, aromatizues, antioksidant natyral ekstrakt Origanum vulgare, përzierje antioksiduese e tokoferolëve natyral.

  Produkti përmban alergjen si gluten, qumësht, sojë dhe lajthi. Mund të përmbajë gjurmë të arrave, kikirikëve dhe susamit.

  Boronicë + Mjedër me Shtresë Jogurti: tërshëre pa gluten 34 %, shtresë jogurt 15 % (sheqer, yndyrë vegjetale (bërthama e palmës, palma, shea), qumësht i skremuar i tharë, hirrë dhe kos, emulsifikues lecitin soje, rregullues i aciditetit acid citrik, aromatizues, kripë), shurup glukozë-fruktozë, shurup glukoze, krem ​​me aromë vanilje (sheqer, vaj palme dhe shea, hirrë dhe qumësht të thatë, emulsifikues lecitin soje, aromatizues, agjent ngjyrues ekstrakt paprika), yndyrë bimore (bërthama e palmës, palma , shea), boronicë amerikane e ëmbëlsuar 4 % (boronicë 60 %, sheqer, vaj luledielli), boronicë e ëmbësuar 4 % (boronicë 53 %, sheqer, shurup frutash, koncentrat limoni, vaj luledielli dhe palme), çamçakëz akacie, qumësht i plotë i kondensuar dhe i ëmbëlsuar (qumësht, sheqer), humektant glicerine, emulsifikues lecitin rrepe, aromatizues natyral boronicë, antioksidant natyral ekstrakt Origanum vulgare, përzierje antioksiduese e tokoferolëve natyralë, aromatizues natyral mjedër. Produkti përmban alergjenë si gluten, qumësht dhe sojë. Mund të përmbajë gjurmë të arrave, kikirikëve dhe susamit.

  Përdorimi

  Përdorimi: Pas hapjes, produkti mud të konsumohet menjëhë.

  Kujdes: Nuk është i destinuar për fëmijët nën 3 vjeç. Ruajrni në një vend të thatë në temperaturë që nuk kalon 25 °C dhe larg nga rrezet e diellit direkte. Mos  e ngrini. Prodhuesi nuk është përgjegjës për ndonjë dëm të shkaktuar nga përdorimi ose ruajtja jo e duhur.

  SKU: N/A Categories: ,
  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories