NT Excellent Protein Bar Double (85 g)

250L

Dy shtresa të shijshme, proteina jashtëzakonisht cilësore, fruta ose arra, të gjitha të mbuluara me një shtresë çokollate me qumësht ose kos. A mund të jetë ende një vakt kaq i shijshëm një vakt sportiv i balancuar nga pikëpamja ushqyese? Përgjigjja është e thjeshtë – nëse është EXCELENT PROTEIN BAR DOUBLE  nga kompania NUTREND, mundet

 • Një shije e shkëlqyer
 • 25% proteina
 • Vitamina
 • BCAA
 • L-Glutaminë
+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  NT Excellent Protein Bar Double (85 g)

  250L

  Ask a Question

    ... people are viewing this right now

    Share

  Përshkrimi

  Dy shtresa të shijshme, proteina jashtëzakonisht cilësore, fruta ose arra, të gjitha të mbuluara me një shtresë çokollate me qumësht ose kos. A mund të jetë ende një vakt kaq i shijshëm një vakt sportiv i balancuar nga pikëpamja ushqyese? Përgjigjja është e thjeshtë – nëse është EXCELENT PROTEIN BAR DOUBLE  nga kompania NUTREND, mundet

  • Një shije e shkëlqyer
  • 25% proteina
  • Vitamina
  • BCAA
  • L-Glutaminë

  Përbërësit

  Shijoni Limon + Maskarpone + Mjedër me Boronicë: përzierje proteinash (izolat i proteinës së sojës, koncentrat i proteinës së hirrës, thekon soje), shurup glukozë-fruktoze, çokollatë qumështi 14 % (sheqer, gjalpë kakaoje, masë kakaoje, qumësht i tharë, emulsifikues lecithin soje dhe E 476, ekstrakt vanilje), invert i lëngshëm sheqeri, yndyrë vegjetale (bërthama e palmës, palma, shea), krem ​​me shije vanilje (sheqer, palme dhe vaj shea, hirrë e thatë, qumësht i skremuar i tharë, emulsifikues lecithin soje, aromatizues, ngjyrues E 160c), boronicë e ëmbëlsuar 3,5 % (boronicë, sheqer, vaj luledielli), kokos (kokos, antioksidant dioksid squfuri), emulsifikues lecithine rrepe, ekstrudate orizi (oriz, emulsifikues E 471), aromatizues, L-glutamine, rregullues i aciditetit acid citrik, perzierje antioksidante e tokofromit natyror çamçakëz guar, koncentrat i panxharit, nikotinamide, riboflavin. Mund të përmbajë gjurmë të arrave, kikirikëve dhe farave të susamit.Aromë Çokollatë + Nuga me Boronicë: përzierje proteinash (izolat i proteinës së sojës, koncentrat i proteinës së hirrës, thekon soje), shurup glukozë-fruktoze, çokollatë qumështi 14 % (sheqer, gjalpë kakaoje, masë kakaoje, qumësht i tharë, emulsifikues lecithin soje dhe E 476, ekstrakt vanilje), invert i lëngshëm sheqeri, yndyrë vegjetale (bërthama e palmës, palmë, shea), kremra me shije vanilje dhe lajthie (sheqer, vaj palme dhe shea, hirrë e thatë, qumësht i skremuar i tharë, lajthi, kakao, emulsifikues lecithinë soje, aromatizues, ngjyrues E 160c), boronicë e ëmbëlsuar 3,5 % (boronicë, sheqer, vaj luledielli), kokos (kokos, antioksidant dioksid squfuri), emulsifikues lecithine rrepe, L-glutaminë, ekstrudat orizi (oriz, emulsifikues E 471), kakao, aromatizues natyral, antioksidues tokoferolë, gomë guar trashës, ngjyrues karamel, nikotinamide, riboflavinë. Mund të përmbajë gjurmë të llojeve të tjera të arrave, kikirikëve dhe farave të susamit.Aromë Bajame + Fistikë: përzierje proteinash (izolat i proteinës së sojës, koncentrat i proteinës së hirrës, thekon soje), shurup glukozë-fruktoze, çokollatë qumështi 14 % (sheqer, gjalpë kakaoje, masë kakaoje, qumësht i tharë, emulsifikues lecitinë soje dhe E 476 , ekstrakt vanilje), invert i lëngshëm sheqeri, yndyrë vegjetale (bërthama e palmës, palma, shea), krem ​​me shije vanilje (sheqer, palme dhe vaj shea, hirrë e thatë, qumësht i tharë i skremuar, emulsifikues lecithin soje, aromatizues, ngjyrues E 160c) , fëstëkë 3,5 %, kokos (kokos, antioksidant dioksid squfuri), emulsifikues lecithin e rrepe, ekstrudat orizi (oriz, emulsifikues E 471), L-glutaminë, aromatizues, perzierje antioksidante e tokoferoleve natyralë, perzierje e koncentratit te guarfmit

  Vlerat ushqyese

  Paralajmërime

  Shufër proteinike e fortifikuar me vitamina dhe glutaminë. Nuk është e destinuar për fëmijët, gratë shtatzëna ose gjidhënëse. Mbajeni larg fëmijëve! Ruajeni në një vend të thatë në një temperaturë që nuk kalon 25 °C dhe larg nga rrezet e diellit direkte. Mos e ngrini. Prodhuesi nuk është përgjegjës për ndonjë dëm të shkaktuar nga përdorimi ose ruajtja e pahijshme.

  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories