NT Energy Bar (60 g)

150L

Vakt sportiv energjetik i cili ju ndihmoni të eksploroni botën! Tërshërë e cilësisë A+++, ekstrakte i proteinave të bizeles dhe shtresë e vërtetë me çokollatë me qumësht ose jogurt. Ajo çfarë ju duhet të bëni tani është të paketoni ushqimin tuaj dhe të niseni drejt aventurës!

Përfitimet:

 • Burimi i fibrave
 • Energji e lehtë
 • Palatinozë (TM)
 • Veshje e vërtetë me çokollatë ose jogurt
+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  NT Energy Bar (60 g)

  150L

  Ask a Question

    ... people are viewing this right now

    Share

  Përshkrimi

  Vakt sportiv energjetik i cili ju ndihmoni të eksploroni botën! Tërshërë e cilësisë A+++, ekstrakte i proteinave të bizeles dhe shtresë e vërtetë me çokollatë me qumësht ose jogurt. Ajo çfarë ju duhet të bëni tani është të paketoni ushqimin tuaj dhe të niseni drejt aventurës!

  Përfitimet:

  • Burimi i fibrave
  • Energji e lehtë
  • Palatinozë (TM)
  • Veshje e vërtetë me çokollatë ose jogurt

  Përbërësit

  Shija Chocolate Brownie: shurup glukozë-fruktoze, përzierje tërshëre 13,5% (thekra tërshërë, krunde dhe ekstrudate), çokollatë qumështi 13% (sheqer, gjalpë kakaoje, masë kakaoje, qumësht të plotë të tharë, emulsifikues (lecitinë soje, E 47 ), ekstrakt vanilje), shurup glukoze, ekstrudate proteine ​​bizele, arra, krem ​​lajthie (sheqer, palmë dhe vaj shea, hirrë e thate, lajthi, kakao, emulsifikues lecithine lulediellit, aromatizues), yndyre bimore (kerneli i palmes, palme, shea ), isomaltulosë – PalatinoseTM (burim i fruktozës dhe glukozës), ekstrudimi i sojës me kakao (izolat i proteinës së sojës, kakao), thekra e soje, humektant glicerine, fasule kakaoje e grimcuar, kakao, melasa e tharë (melasa, maltodekstrina), çamçëz açai, emulsifikues lecithin rrepe, perzierje antioksidante e tokoferoleve natyrale. Ky produkt mund të përmbajë gjurmë të arrave të tjera, kikirikëve dhe susamit.Shija e Kokosit: shurup glukozë-fruktoze, shurup glukoze, çokollatë qumështi 13 % (sheqer, gjalpë kakao, masë kakao, qumësht i tharë, emulsifikues (lecitinë soje, E 476), ekstrakt vanilje), përzierje tërshëre 11,5 % (thekra tërshërë , krunde dhe ekstrudate), kokos 8,5 % (kokos, antioksidant dioksid squfuri), ekstrudat i proteinës së bizeleve, kremi me aromë vanilje (sheqer, vaj palme dhe shea, hirrë e thatë, qumësht i skremuar i tharë, lecithinë luledielli emulsifikues, aromatizues, E 160c), izomaltulozë – PalatinoseTM (burim i fruktozës dhe glukozës), ekstrudat i sojës (izolat i proteinës së sojës, niseshte e tapiokës, kripë), yndyra bimore (bërthama e palmës, palma, shea), thekra soje, humektant glicerine, melasa e tharë (melasa, maltodekstrin), çamçakëz akacie, aromatizues, emulsifikues lecithin rrpës, përzierje antioksiduese e tokoferoleve natyrale. Ky produkt mund të përmbajë gjurmë të arrave, kikirikëve dhe susamit.Shije Lajthie: shurup glukozë-fruktoze, përzierje e tërshërës 14% (thekra tërshërë, krunde dhe ekstrudate), çokollatë qumështi 13% (sheqer, gjalpë kakao, masë kakao, qumësht i tharë, emulsifikues (lecitinë soje, E 476), ekstrakt vanilje ), shurup glukoze, lajthi 8,5 %, ekstrudate proteine ​​bizele, krem ​​lajthie 5 % (sheqer, vaj palme dhe shea, hirrë e thatë, lajthi 3 %, kakao, emulsifikues lecithin luledielli, aromatizues), izomaltulozë – burim i palatinozësTM dhe glukozë), ekstrudat i sojës me kakao (izolat i proteinës së sojës, kakao), yndyra vegjetale (bërthama e palmës, palma, shea), humektant glicerine, melasa e tharë (melasa, maltodekstrinë), çamçakëz akacie, emulsifikuese lecitinë rrepe, aromatizues, antioksidant përzierje tokoferolit natyral. Ky produkt mund të përmbajë gjurmë të arrave të tjera, kikirikëve dhe susamit.Aromë Vishnje + Portokall: shurup glukozë-fruktoze, përzierje tërshërë 14% (thekra tërshërë, krunde dhe ekstrudate), shurup glukoze, shtresë jogurti 13% (sheqer, yndyrë vegjetale (bërthama e palmës, palma, shea), hirrë dhe jogurt i tharë, emulsifikues lecithinë soje, rregullues i aciditetit acid citrik, aromatizues, kripë), ekstrudate proteine ​​bizele, krem ​​me shije vanilje (sheqer, vaj palme dhe shea, hirre e thare, qumesht i skremuar i thare, lecithine luledielli emulgator, aromatizues, ngjyrues 160-eloze), PalatinoseTM (burim i fruktozës dhe glukozës), yndyra vegjetale (bërthama e palmës, palma, shea), ekstrudat i sojës (izolat i proteinës së sojës, niseshteja e tapiokës, kripë), vishnje e ëmbëlsuar 4,3 % (qershi 56 %, sheqer, shurup fruktoze, acid citrik antioksidant, miell orizi, vaj luledielli), boronicat e ëmbëlsuar (boronicë, sheqer, vaji i lulediellit), thekra soje, humektant glicerinë, melasa e tharë (melasa, maltodekstrinë), çamçakëz akacie, emulsifikues lecithinë e rrepe, aromatizues, aciditet citrik, përzierje antioksidante e natyrale toferoli. Ky produkt mund të përmbajë gjurmë të arrave, kikirikëve dhe susamit.

  Vlerat ushqyese

  Rekomandime

  Doza e rekomanduar: për plotësimin e energjisë para ose gjatë një aktiviteti afatgjatë.Kujdes: Nuk është i destinuar për fëmijët nën 3 vjeç. Mbajeni larg nxehtësisë, ngrirjes dhe lagështisë.

  SKU: N/A Categories: , Tag:
  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories