NT DeNuts

80L

Arrat dhe mjalti përmbajnë shumë vitamina natyrale, minerale dhe vlera të tjera të dobishme. Kjo shufer me fruta të thata ju ofron përbërës të nivelit të lartë dhe mjaltë të shijshëm nga bletarët çekë, i cili është një burim shumë i kontrolluar.  Eshtë një burim i përsosur energjie dhe është pa konservues dhe pa gluten!

 • Pa Gluten
 • Energji Natyrale
 • Përmbajtja e Lartë e Fibrave
 • Burimi i Arrave dhe Mjaltit
  Hurry up! Sale end in:
+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  NT DeNuts

  80L

  Ask a Question

    Estimated Delivery: Qer 01 – Qer 02
    ... people are viewing this right now

    Share

  Përshkrimi

  Produkti i preferuar i frutave të thata DENUTS tashmë është i disponueshëm me çokollatë! Arrave krokante, farave dhe mjaltit po i shtojmë çokollatë të shijshme të zezë. Do të bini në dashuri me kikirikët e kripur ose bajamet.

  Përshkrimi:

  Arrat dhe mjalti përmbajnë shumë vitamina natyrale, minerale dhe vlera të tjera të dobishme. Kjo shufer me fruta të thata ju ofron përbërës të nivelit të lartë dhe mjaltë të shijshëm nga bletarët çekë, i cili është një burim shumë i kontrolluar.  Eshtë një burim i përsosur energjie dhe është pa konservues dhe pa gluten!

  • Pa Gluten
  • Energji Natyrale
  • Përmbajtja e Lartë e Fibrave
  • Burimi i Arrave dhe Mjaltit

  DeNuts është menduar si: një snak në çdo kohë gjatë ditës.

  Shijet e DeNuts:

  • Kikirikë të kripur në çokollatë të zezë
  • Bajame në çokollatë të zezë
  • Boronicë e kuqe
  • Cashew + bajame
  • Stika + luledielli
  • Bajame të pjekura + arrë braziliane
  • Pekan

  Përbërësit

  Cashew + Bajame: cashew 30%, bajame 19%, kikirikë, shurup glukoze, susam, fruktozë, mjaltë 4% emulsifikues lecitin rrepe. Produkti përmban alergjenë si arra shqeme, bajame, kikirikë, susam.

  Stika + Fara Luledielli: fara luledielli 19%, bajame, stika15%, kikirikë, shurup glukoze, susam, fruktozë, mjaltë 4%, emulsifikues lecitin rrepe. Produkti përmban alergjenë si arra shqeme, bajame, kikirikë, susam.

  Boronicë e Kuqe: boronicë e ëmbëlsuar 24% (boronicë, sheqer, vaj luledielli), bajame, kikirikë, fara luledielli, shurup glukoze, susam, fruktozë, mjaltë 4%, emulsifikues lecitin rrepe. Produkti përmban alergjenë si arra shqeme, bajame, kikirikë, susam.

  Bajame të Pjekura me Arra Braziliane: arra braziliane 30%, bajame të pjekura 20%, kikirikë, shurup glukoze, susam, fruktozë, mjaltë 4%, emulsifikues lecitin rrepe. Produkti përmban alergjenë si arra shqeme, bajame, kikirikë, susam.

  Pekan: pekan 23%, kikirikë, arra, shurup glukoze, susam, fruktozë, mjaltë 4%, emulsifikues lecitin rrepe. Produkti përmban alergjenë si arra shqeme, bajame, kikirikë, susam.

  Përdorimi

  Pasi hapet, i destinuar për konsum të menjëhershëm

  Ruajeni në një vend të thatë në temperaturë jo më të madhe se 25 °C dhe larg nga rrezet e diellit direkte. Mos e ngrini. Jo i përshtatshëm për fëmijët nën 3 vjeç! Prodhuesi nuk është përgjegjës për ndonjë dëm të shkaktuar nga përdorimi ose ruajtja e pahijshme. Pas hapjes, produkti është i destinuar për konsum të menjëhershëm.

  SKU: N/A Categories: ,
  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories