NT Deluxe Protein Bar ( 60 g)

200L

DELUXE PROTEIN BAR është një snak  ideale me proteina për të gjithë ata që duan të përqendrohen në një mënyrë jetese të shëndetshme. Të gjithë ata që kërkojnë shije të mrekullueshme dhe proteina cilësore në një do ta gjejnë atë që kërkojnë tek deluxe protein bar tashmë me një shtresë prej vërteti çokollate si 32% më shumë proteina në formën kokoshkave proteinikë dhe e gjitha kjo PA GLUTEN dhe me sasi të lartë fibrash! Shijojeni DELUXE PROTEIN BAR në 6 shije.

 • 32% proteina
 • E lartë në fibra
 • Pa gluten
 • E mbuluar me çokollatë të vërtetë
 • Përmban kokoshka proteinikë
  Hurry up! Sale end in:
+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  NT Deluxe Protein Bar ( 60 g)

  200L

  Ask a Question

    Estimated Delivery: Maj 31 – Qer 01
    ... people are viewing this right now

    Share

  Përshkrimi

  DELUXE PROTEIN BAR është snak ideal me proteina për të gjithë ata që fokusohen në një mënyrë jetese të shëndetshme

   

  Përshkrmi:

  DELUXE PROTEIN BAR është një snak  ideale me proteina për të gjithë ata që duan të përqendrohen në një mënyrë jetese të shëndetshme. Të gjithë ata që kërkojnë shije të mrekullueshme dhe proteina cilësore në një do ta gjejnë atë që kërkojnë tek deluxe protein bar tashmë me një shtresë prej vërteti çokollate si 32% më shumë proteina në formën kokoshkave proteinikë dhe e gjitha kjo PA GLUTEN dhe me sasi të lartë fibrash! Shijojeni DELUXE PROTEIN BAR në 6 shije.

  • 32% proteina
  • E lartë në fibra
  • Pa gluten
  • E mbuluar me çokollatë të vërtetë
  • Përmban kokoshka proteinikë

  E destinuar si:

  • Snak në çdo kohë gjatë ditës
  • Suplement proteinik

  Shijet e DELUXE:

  • Brownies me çokollatë
  • Saker çokollate
  • Portokalli-kokosi
  • Panakota
  • Kanellë
  • Cheesecake me luleshtrydhe

  I përshtatshëm për sportistët, me ëmbëlsues

  I destinuar për përdorime të veçanta ushqyese. Nuk është i destinuar për fëmijët, gratë shtatzëna dhe ato me gji. Mbajeni larg fëmijëve! Konsumimi i tepërt mund të prodhojë efekte laksative. Ruajeni në një vend të thatë në temperaturë jo më të madhe se 25°C dhe larg nga rrezet e diellit direkte. Mos e ngrini. Prodhuesi nuk është përgjegjës për ndonjë dëm të shkaktuar nga përdorimi ose ruajtja jo e duhur.

  Përbërësit

  Kanellë: përzierje proteinash (izolat i proteinës së qumështit dhe sojës, kolagjen i hidrolizuar i viçit), çokollatë qumështi 17% (ëmbëlsues maltitol, gjalpë kakaoje, qumësht i tharë, masë kakaoje, kakao, emulsifikues lecitin luledielli, aromatizues), polidekstrozë e lëngshme, humektant glicerine, Shurup me fibra nga rrënja çikores, krem me aromë vanilje (ëmbëlsues maltitol, vaj palme dhe shea, hirrë e tharë, qumësht i tharë i skremuar, emulsifikues lecitin luledielli, aromatizues, ngjyrues E 160c), yndyrë bimore (bërthama e palmës, palma, shea), ekstrudat 3% (izolat i proteinës së qumështit), përzierje e çamçakëzit të akacies dhe fibrave të grurit pa gluten, emulsifikues lecitin rrepe, aromatizues, kanellë, ëmbëlues sukralozë.
  Browni me Çokollatë: përzierje proteinash (izolat i proteinës së qumështit dhe sojës, kolagjen i hidrolizuar i viçit), çokollatë qumështi 17% (ëmbëlsues maltitol, gjalpë kakaoje, qumësht i tharë, masë kakaoje, kakao, emulsifikues lecitin luledielli, aromatizues), polidekstrozë e lëngshme, humektant glicerine, Shurup me fibra nga rrënja çikores, krem me lajthi (ëmbëlsues maltitol, vaj palme dhe shea, hirrë e tharë, lajthi, kakao, emulsifikues lecitin luledielli, aromatizues), yndyrë bimore (bërthama e palmës, palma, shea), ekstrudat 3% (izolat i proteinës së qumështit), përzierje e çamçakëzit të akacies dhe fibrave të grurit pa gluten, kakao, emulsifikues lecitin rrepe, aromatizues, ëmbëlues sukralozë.
  Saker me Çokollatë: përzierje proteinash (izolat i proteinës së qumështit dhe sojës, kolagjen i hidrolizuar i viçit), çokollatë qumështi 17% (ëmbëlsues maltitol, gjalpë kakaoje, qumësht i tharë, masë kakaoje, kakao, emulsifikues lecitin luledielli, aromatizues), polidekstrozë e lëngshme, humektant glicerine, Shurup me fibra nga rrënja çikores, krem me lajthi (ëmbëlsues maltitol, vaj palme dhe shea, hirrë e tharë, lajthi, kakao, emulsifikues lecitin luledielli, aromatizues), yndyrë bimore (bërthama e palmës, palma, shea), ekstrudat 3% (izolat i proteinës së qumështit), përzierje e çamçakëzit të akacies dhe fibrave të grurit pa gluten, kakao, emulsifikues lecitin rrepe, aromatizues, ëmbëlues sukralozë.
  Tortë me Portokall dhe Kokos: përzierje proteinash (izolat i proteinës së qumështit dhe sojës, kolagjen i hidrolizuar i viçit), çokollatë qumështi 17% (ëmbëlsues maltitol, gjalpë kakaoje, qumësht i tharë, masë kakaoje, kakao, emulsifikues lecitin luledielli, aromatizues), polidekstrozë e lëngshme, humektant glicerine, Shurup me fibra nga rrënja çikores, krem me aromë vanilje (ëmbëlsues maltitol, vaj palme dhe shea, hirrë e tharë, qumësht i tharë i skremuar, emulsifikues lecitin luledielli, aromatizues, ngjyrues E 160c), yndyrë bimore (bërthama e palmës, palma, shea), ekstrudat 3% (izolat i proteinës së qumështit), përzierje e çamçakëzit të akacies dhe fibrave të grurit pa gluten, emulsifikues lecitin rrepe, aromatizues, ëmbëlues sukralozë, ngjyrues beta-karoten.
  Pana Cotta: përzierje proteinash (izolat i proteinës së qumështit dhe sojës, kolagjen i hidrolizuar i viçit), çokollatë qumështi 17% (ëmbëlsues maltitol, gjalpë kakaoje, qumësht i tharë, masë kakaoje, kakao, emulsifikues lecitin luledielli, aromatizues), polidekstrozë e lëngshme, humektant glicerine, Shurup me fibra nga rrënja çikores, krem me aromë vanilje (ëmbëlsues maltitol, vaj palme dhe shea, hirrë e tharë, qumësht i tharë i skremuar, emulsifikues lecitin luledielli, aromatizues, ngjyrues E 160c), yndyrë bimore (bërthama e palmës, palma, shea), ekstrudat 3% (izolat i proteinës së qumështit), përzierje e çamçakëzit të akacies dhe fibrave të grurit pa gluten, emulsifikues lecitin rrepe, aromatizues, koncentrat i panxharit ëmbëlues sukralozë.
  Cheesecake me Luleshtrydhe: përzierje proteinash (izolat i proteinës së qumështit dhe sojës, kolagjen i hidrolizuar i viçit), çokollatë qumështi 17% (ëmbëlsues maltitol, gjalpë kakaoje, qumësht i tharë, masë kakaoje, kakao, emulsifikues lecitin luledielli, aromatizues), polidekstrozë e lëngshme, humektant glicerine, Shurup me fibra nga rrënja çikores, krem me aromë vanilje (ëmbëlsues maltitol, vaj palme dhe shea, hirrë e tharë, qumësht i tharë i skremuar, emulsifikues lecitin luledielli, aromatizues, ngjyrues E 160c), yndyrë bimore (bërthama e palmës, palma, shea), ekstrudat 3% (izolat i proteinës së qumështit), përzierje e çamçakëzit të akacies dhe fibrave të grurit pa gluten, emulsifikues lecitin rrepe, aromatizues, koncentrat i panxharit ëmbëlues sukralozë.

  SKU: N/A Categories: ,
  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories