SC DAA Pro

3.000L

DAA PRO përmban Acidin D-Aspartik të njohur (DAA) me N,N-Dimetilglicinë, Zink dhe Acid Pantotenik. Zinku përdoret sepse ndihmon në ruajtjen e niveleve normale të testosteronit në gjak, kontribuon në fertilitetin dhe riprodhimin dhe ka një rol në sintezën normale të proteinave!*

 • 100 kaspula
+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  SC DAA Pro

  3.000L

  Ask a Question

    Estimated Delivery: Sht 22 – Sht 23
    ... people are viewing this right now

    Share

  Përshkrimi

  DAA PRO përmban Acidin D-Aspartik të njohur (DAA) me N,N-Dimetilglicinë, Zink dhe Acid Pantotenik. Zinku përdoret sepse ndihmon në ruajtjen e niveleve normale të testosteronit në gjak, kontribuon në fertilitetin dhe riprodhimin dhe ka një rol në sintezën normale të proteinave!*

  Acidi Pantotenik kontribuon në sintezën dhe metabolizmin normal të hormoneve steroide, vitaminës D dhe disa neurotransmetuesve, si dhe ndihmon në reduktimin e lodhjes dhe lodhjes.*

  Suplementimi me DAA tashmë ka një popullaritet të madh në mesin e bodybuilders dhe atletëve, të cilët qëndrojnë larg përdorimit të paligjshëm të steroideve anabolike! Dhe pse të mos përdorni formulën tonë ligjore, komplekse DAA që përmban përbërës kyç të provuar shkencërisht?

  *Këto deklarata janë vërtetuar shkencërisht nga Autoriteti Evropian i Sigurisë Ushqimore (EFSA) dhe janë autorizuar nga Komisioni Evropian (KE).

  Përbërësit

  Acidi D-Aspartik, N,N-Dimetilglicina HCl, Agjent Kundër Mbajtjes (Stearat Magnezi), Sulfat Monohidrat i Zinkut, D-Pantothenat i Kalciumit, Xhelatinë (Mbështjellja e Kapsulës)

  Vlera ushqyese

  Madhësia e Porcionit: 4 Kapsula
  Numri i Porcioneve: 25 (100 kap.)

  Vitamina dhe minerale (përbërës të tjerë)
  4 kapsula NRV3
  Zinku 1.5 mg
  Acidi Pantotenik 0.9 mg
  Acidi D-Aspartik 3000 mg
  N,N-Dimetilglicina 200 mg

  3NRV%: Vlera referuese e lëndëve ushqyese për të rriturit.

  Përdorimi

  Merrni 1 porcion në ditë me një vakt. Përdoreni me cikël: pas 1-3 muajsh, merrni të paktën 1 muaj pushim. Përdoreni këtë produkt së bashku me ushqimin si pjesë e një diete të shëndetshme dhe të ekuilibruar, jo si zëvendësues të saj.

  Faktorët alergjik

  Prodhuar në një ambient që përpunon qumësht, vezë, gluten, soje, kikirikë, arrat e pemëve, selino, peshk dhe butakë!

  Paralajmërime

  Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore! Produkti nuk është një zëvendësues i një diete të ekuilibruar dhe një mënyrë jetese të shëndetshme! Mbajeni larg fëmijëve të vegjël!

  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories