Creatine Xplode Powder

3.500L

Në vend që të shikoni për një produkt jo cilësor, zgjidhni një suplement që ju siguron benefite reale. Zbuloni CreatineXpolde – formulën e avancuar të përgatitur nga specialistët e kompanisë farmaceutike Olimp Labs të cilët përdorin teknologji moderne prodhimi. Kërkimet në fushën e cilësisë për mungesën e metaleve të rënda në lëndët e para të përdorurua, në përputhje me standartet botërore të prodhimit kanë lejuar që të përfitojmë produkte me cilësi të lartë që kanë jo vetëm efekte reale por dhe përdorim të sigurt. Produkti përdoret nga persona të rritur që performojnë ushtrime fizike me intensitet të lartë

 • Një bashkim i 6 formave të kreatinës me cislësi të lartë
 • Një produkt që karakterizohet nga tretshmëri dhe përthithshmëri të shkëlqyer
+
 •  Transporti & Kthimet
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: info@supplementalbania.com Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Na pyet direkt

  Creatine Xplode Powder

  3.500L

  Na pyet direkt

    ... vizitorë janë duke e parë tani

    Shpërndaje

  Shijet: Portokall, Portokall i Kuq, Ananas (Orange, Grapefruit, Pineapple)

  Përshkrimi

  Zgjidhni Kreatinë nga brendet e Olimp Sport Nutrition, të serisë Xplode! Duke marrë Creatine Xplode, ju do të furnizoheni me një suplement që përmban kreatinë në gjashtë forma të ndryshme, që do tju ndihmojë të rrisni performancën fizike në ushtrimet e shkrutra shpërthyese të njëpasnjëshme. Një paketim përmban 85 doza .Produkti gjendet në tre shije freskuese, (portokall, portokall i kuq dhe ananas). Mos u justifikoni për mungesë rezultatesh. Vetëm filloni ta përdorni dhe udhëtoni drejt suksesit!

  CreatineXpolde është:

  • Një bashkim i 6 formave të kreatinës me cilësi të lartë
  • Një produkt që karakterizohet nga tretshmëria dhe përthithshmëria e shkëlqyer
  • Një produkt ku në çdo dozë përmban 4.5 g të 6 llojeve të kreatinës
  • Një suport ideal për çdo sportist
  • Një produkt që ju ndihmon të rrisni performancën fizike në ushtrimet e shkrutra shpërthyese të njëpasnjëshme.

  Duke zgjedhur suplemente me Creatine Xplode ju nuk duhet të harroni që suplementet ushqimore nuk janë zevendesues të një diete të balancuar dhe të larmishme. Rekomandohet një dietë e larmishme dhe një mënyrë jetese e shëndetshme

  Përbërësit

  MATRIKS 6 STRONG BLEND [Kreatinë Citrate, Kreatinë Malate, Kreatinë Etil Ester HCl, Kreatinë MagnaPower™ (Kreatinë, Kripëra Citrati të Magnezit, Kripëra Magnezi të Acidit Ortofosforik ), Kreatinë Alfa-Ketoglutarate, Kreatinë Piruvate], Taurinë, Rregullues Shije, Rregullues Aciditeti – Citrat Natriumi; Agjent Kundër Ngjitjes – Dioksid Silikoni, Ëmbëlsues – Açesulfame K, Sukralozë; Ngjyrues: Karoten (A), Karminë (B), Riboflavinë (C), E 150c (D), E 150d (E), E 133 (F), Blu V e Patentuar (G), Indigo Karminë (H), Klorofil dhe Klorofilin (Kurkumin (J), Antokianins (K), Ekstrakt i Specit të Kuq(L), Betaninë (M), Karbon Vegjetal (N). (A) – (Z) – në varësi të shijes së produktit për përbërësit e përdorur shikoni simbolet (A-Z) në anë të datës së skadencës. Prodhuar në një mjedis ku përdoren derivate të qumështit, vezës, sojës, arrës, kikirik, drithëra që përmbajnë gluten, peshk, krustaçë, molusqe.

  Vlerat ushqyese

  Vlerat Ushqyese
  1 Porcion (5,8 g)
  MATRIKS 6 STRONG BLEND 4524 mg
  Magnez Kreatine Kelate CREATINE MAGNA POWER®
  Kreatinë Malate
  Kreatinë Etil Ester HCl
  Kreatinë Alfa Ketoglutarate
  Kreatinë Piruvate
  Kreatinë Citrate
  Nga e cila: Kreatinë
  3000 mg
  Taurinë 580 mg

  Rekomandime përdorimi

  Merrni 1 porcion në ditë përpara mëngjesit ose pas stërvitjes. Shtoni një porcion (5.8 gr) në 150 ml ujë. Konsumojeni pas përgatitjes. Mund të vini re një shtim në peshë gjatë kohës që përdorni kreatinë. Nuk është e pershtashme për fëmijët. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Suplementet ushqimore nuk jane zëvendësues i një diete të balancuar dhe të larmishme. Rekomandohet një dietë e larmishme dhe një mënyrë jetese e shëndetshme.
  Kujdes: grumbullime të vogla dhe sendimente të produktit pas tretjes së tij mund të ndodhin por kjo nuk ndikon në cilësinë dhe efeketin e produktit.

  Close SHPORTA NË SA
  Close Lista e dëshirave
  Recently Viewed Close
  Close

  Close
  Navigation
  Kategoritë