Creatine monohydrate powder

2.500L

550 g

Kreatina monohidrate pluhur është një suplement që ka për qëllim të përmbushë harxhimet që vijnë nga ushtrimet intensive muskulare, sidomos tek sportistët. Ky produkti shpërndan një kreatinë monohidrate të një shkalle të pasër farmaceutike. Konsumimi i kreatinës rrit performancën  fizike gjatë seteve të shkurtra dhe me intensitet të lartë.( për një doze ditore 3 gr kreatinë).

S’ka stok

 •  Transporti & Kthimet
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: info@supplementalbania.com Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Na pyet direkt

  Creatine monohydrate powder

  2.500L

  Na pyet direkt

    ... vizitorë janë duke e parë tani

    Shpërndaje

  Përbërësit

  100% Kreatinë Monohidrate e Mikronizuar.

  Rekomandime

  Merrni 3 gr pluhur në ditë gjatë stërvitjes, në ditet që ushtroheni ose ne të njëjtën kohë gjatë ditëve kur nuk bëni stërvitje. Shtoni 3 gr pluhur (1 lugë) në 200-250 ml ujë. Mund të vëreni shtim në peshë. Mbajeni produktin në një vend të pa-arritshëm nga fëmijët. Nuk rekomandohet për fëmijët dhe adoleshentët. Rekomandohet të ndiqet një dietë e balancuar dhe e larmishme si dhe një mënyrë jetese e shëndetshme.

  Vlerat ushqyese

  Të dhënat për doze
  Per 3 g Per 5 g Per 10 g Per 100 g
  Kalori 0 kJ / 0 kcal 0 kJ / 0 kcal 0 kJ / 0 kcal 0 kJ / 0 kcal
  Proteina  0 g 0 g  0 g 0 g
  Karbohidrate  0 g 0 g  0 g 0 g
  Yndyrna  0 g 0 g  0 g 0 g
  Kreatine Monohidrate  3 g 5 g  10 g 100 g
  Kategoria:
  Close SHPORTA NË SA
  Close Lista e dëshirave
  Recently Viewed Close
  Close

  Close
  Navigation
  Kategoritë