NT Collagen Liquid (500 ml)

2.200L

Së bashku me vitaminat shtesë B6 dhe B12, ai mbështet më tej funksionimin normal të sistemit imunitar dhe është i dobishëm për të luftuar lodhjen dhe rraskapitjen. Është e rëndësishme që dieta jonë të përmbajë një sasi optimale bakri për të mbajtur indin lidhor normal dhe do të vlerësoni biotinën për ruajtjen e lëkurës dhe mukozës normale.

 • 11 g kolagjen të hidrolizuar në një dozë
 • Vitamina C, B6, B12, biotinë, bakër
  Hurry up! Sale end in:
+
 •  Delivery & Return
  Supplement Albania, pjesë e Boeki Group, ofron një gamë të gjërë produktesh suplementesh. Duke filluar nga proteinat, multivitaminat, kreatina, humbje peshe shtim peshe dhe të tjera produkte aksesorësh. Produktet janë të një cilësie superiore, origjinalë dhe të pasqyruar të gjitha informacionet e përdorimit dhe faktorët alegjikë.

  Kostot e transportit

  Për porositë brenda qytetit të Tiranës dhe në çdo qytet të vendit janë FALAS, dërgesat mbërrijnë brenda ditës deri në 24 orë. Për porositë në Kosovë kosto e transportit është 400 lekë, dërgesat mbërrijnë nga 1-3 ditë.

  Politika e Kthimeve

  Supplement Albania ofron mundësinë e kthimit dhe ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e kthimit apo ndërrimit të porosisë.

  Informacion & Asistencë

  Për më shumë pyetje apo informacione shtesë në lidhje me produktet tona, ju ftojmë të na kontaktoni nëpërmjet: Email: [email protected] Mobile & WhatsApp: +355 (0) 67 461 9350
 •  Ask a Question

  NT Collagen Liquid (500 ml)

  2.200L

  Ask a Question

    Estimated Delivery: Maj 31 – Qer 01
    ... people are viewing this right now

    Share

  Përshkrimi

  Kolagjen i hidrolizuar në formë të lëngshme i pasuruar me bakër, vitamina B6, B12, biotinë dhe vitaminë C të cilat mbështesin funksionin normal të enëve të gjakut, kockave, artikulacioneve, mishrave të dhëmbëve, dhëmbëve dhe lëkurës.

  Përshkrimi:

  Koncentrat i lëngshëm i destinuar për hollim me ujë ose konsum të drejtpërdrejtë që është i pasur me peptide kolagjeni. Është i pasuruar me vitaminë C që ndihmon në prodhimin optimal të kolagjenit dhe gjendjen e mirë të enëve, kockave, artikulacionve, mishrave të dhëmbëve, lëkurës dhe dhëmbëve. Së bashku me vitaminat shtesë B6 dhe B12, ai mbështet më tej funksionimin normal të sistemit imunitar dhe është i dobishëm për të luftuar lodhjen dhe rraskapitjen. Është e rëndësishme që dieta jonë të përmbajë një sasi optimale bakri për të mbajtur indin lidhor normal dhe do të vlerësoni biotinën për ruajtjen e lëkurës dhe mukozës normale.

  • 11 g kolagjen të hidrolizuar në një dozë
  • Vitamina C, B6, B12, biotinë, bakër

  Përbërësit

  Përbërësit: ujë, peptide të kolagjenit të hidrolizuar të viçit, rregullues të aciditetit (acidi citrik, citrat natriumi), aromatizues, acid L-askorbik, konservues (acid sorbik, benzoat natriumi), ëmbëlsues (açesulfame K, sukralozë), hidroklorur piridoksine, glukon bakri, D- biotinë, kianokobalaminë.

  Nutritive value

  Vlerat ushqyese
  25 ml
  100 ml
  Peptide të Kolagjenit të Hidrolizuar 11,000 mg 44,000 mg
  Vitaminë C 80mg = 100%* 320mg = 400%*
  Vitaminë B6 0,7mg = 50%* 2,8mg = 200%*
  Biotinë 50 mcg = 100% * 200 mcg = 400%*
  Vitamina B12 1,25 mcg = 50% * 5 mcg = 200%*
  Bakër 0,15 mg = 15%* 0,6 mg = 60%*

  Marrja e Referencës

  Ky produkt është pa sheqer (<0,5g/100ml).

   

  Perdorimi

  Doza e rekomanduar: doza maksimale ditore është 25 ml. Merrni midis vakteve. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar. E destinuar për t’u konsumuar drejtpërdrejt ose holluar me ujë. Shkundeni para përdorimit. Pas hapjes, ruhet në temperaturë jo më të madhe se 10°C dhe përdoret brenda 2 muajsh.

  Paralajmërime

  Kujdes: Suplement ushqimor me ëmbëlsues. Peptide kolagjeni të pasuruara me vitamina dhe bakër. Nuk zëvendëson një dietë të larmishme. Nuk është i destinuar për fëmijët nën 12 vjeç. Mbajeni larg fëmijëve. Mbajeni larg nxehtësisë, ngrirjes dhe lagështisë.

  Close My Cart
  Close Wishlist
  Close Recently Viewed
  Close
  Close
  Categories